Агролайф    12 квітня 2019 13:03

«Село, яке запало в душу»: в соцмережах запустили ініціативу для відродження сільського населення

Проект «Агрокебети» спільно з медіаресурсом AgroPortal запускають у мережі Фейсбук челендж, покликаний привернути увагу молоді до проблеми відродження українського села.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук голова Ради з питань аграрної освіти при МОН України, президент УКАБ Алекс Ліссітса.

Щороку в Україні сільського населення меншає на 147 тис., щороку в Україні зникає 18 сіл. За період незалежності в Україні стало на 500 сіл менше. Така невтішна статистика стала підґрунтям для нової ініціативи.

«Не стій осторонь, стань частиною відродження українського села, візьми участь у челенджі #селояквоноє», – закликає Алекс Ліссітса.

Читайте: Жодної рослини з ГМО: Грузія вже 5 років веде чисте виробництво

Користувачу ФБ пропонують приєднатися до челенджу: зробити фото на тлі таблички з назвою села, яке має для нього якесь значення, викласти його на своїй сторінці у ФБ та передати естафету мінімум 5 новим учасникам.

Той, хто відмовляється або не може прийняти цей челендж, повинен протягом тижня перерахувати мінімум 1000 грн на реалізацію проекту в одному із сіл України, яке визначиться в рамках конкурсу «Неймовірні села України 2019».

«Хто не прийме челендж, а також відмовиться фінансово підтримати проект, напишіть чесно в коментарях: “Мені байдуже майбутнє українського села”» – такий акцент ініціаторів проекту на громадянську свідомість.

Landlord раніше повідомляв про те, що УКАБ на базі факультету аграрного менеджменту НУБіП України започаткувала магістерську програму «Агрокебети». Акцент у програмі роблять на систему менторства: студентів навчатимуть топ-менеджери провідних агрокомпаній.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...