Агролайф / LOL     04 липня 2019 17:36

Реально-нереальний город: квадратний кавун та скульптура з дині

Чудернацькі овочі й фрукти у вигляді геометричних фігур, і навіть скульптур вирощують за допомогою спеціальних плексигласових форм. Щоб відчути себе справжнім скульптором, можна виготовити форму власноруч.

Квадратні кавуни бувають не лише в анекдотах. Їх цілком реально виплекати на городі! Про те, як виростити овочі та фрукти у вигляді геометричних фігур та навіть скульптур пише Рro Сonsulting.

Отже, череп із гарбуза можна навіть не вирізати до Геловіна, а надати овочу потрібної форми прямо на грядці. Є фото вже вирощених груш у вигляді фігурок Будди, кабачка у вигляді серця. Таке прикрасить стіл, от їсти навіть шкода…

А плоди у вигляді геометричних фігур чудово виглядають у нарізці.

Як же виростити на городі таку чудасію? Обираємо прозору форму та помішаємо туди плод на ранньому етап розвитку. Такі форми продаються в інтернет-магазинах. Але якщо поморочитися (відчути себе скульптором!), можна виготовити форму й самому. І виростити диню у формі власної голови, як вам таке? Для форми підходить плексиглас, медичний пластик, оргскло, полікарбонат.

Майте на увазі: форма має бути:

  • міцною, щоб плоди не розірвали її у процес росту
  • прозорою для ультрафіолетових променів;
  • мати отвори для випаровування рідини, щоб овочі-фрукти не гнили.

Читайте: Як розважаються фермери: канадський пупок і топ-5 версій фігури на полі

До речі, коштують овочево-фруктові скульптури недешево: грушка-Будда – 8,5 євро за штуку, квадратний кавун вагою приблизно шість кілограмів – 750 євро. Звісно ж, купують їх як оригінальні подарунки для людей, у яких все є.

Як писав раніше Landlord, китайці вирізали QR-код на 4 гектарах пшениці.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також