Агролайф / Відпочинок     23 вересня 2019 19:02

Порше, Феррарі, Водафон: чому найвідоміші компанії обирають Forte Village

Світові гіганти бізнесу для проведення корпоративів та конгресів обирають розкішний Forte Village не випадково, адже цьому курорту вже 19-й раз поспіль присуджується звання «Провідний курорт світу» і саме тут компанії отримують ексклюзивні можливості для презентації своїх досягнень та тимбілдингу.

Проведення масштабних бізнес-заходів у найрозкішніших куточках планети стало сучасним трендом. Найвідомішою з таких локацій є Forte Village, де компаніям пропонується ексклюзивний корпоративний відпочинок під ключ.

Найвідоміші корпоративи і конгреси

«Порше», «Феррарі», «Водафон», «Фольксваген», «Мондадорі», «Дженералі», «Сіменс», «Мастеркард», «Берінгер Інгельхайм» – ось далеко не повний перелік найвідоміших компаній світу, які за останні роки скористалися послугами Forte Village.

Світові лідери почуваються у Forte Village як вдома: це ідеальне місце і для відпочинку, і для проведення бізнес-івентів. Різноманіття конгрес-холів дозволяє провести навіть наймасштабніші заходи.

Читайте: Відпочинок для аграрія: таласо, спа та розваги на найкращому курорті світу — Forte Village Resort

Спокійну і затишну обстановку Forte Village обирають для відпочинку і найвідоміші футбольні команди та національні збірні. Достатньо лише згадати, що саме у Forte Village була створена футбольна академія «Челсі».

Тимбілдинг

Що може згуртувати колектив краще, ніж змагання? І тут Forte Village пропонує широкий вибір як спортивних, так і інтелектуальних заходів. Теніс, футбол, волейбол, баскетбол, бокс, боулінг, шахи, картинг, танці, тренажерна зала, морські перегони на скутерах та кулінарний майстер-клас – усе це перетворить дозвілля на справжній сеанс задоволення й незабутніх вражень.

Відпочинок у ритмі non-stop продовжується на майданчиках дискотек, романтичними прогулянками та смачними зустрічами в розкішних ресторанах курорту, що мають вишукане меню від володарів мішленівських зірок, провідних шеф-кухарів світу.

Landlord раніше повідомляв про бізнес-переваги курорту Forte Village.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також