Новини    20 січня 2021 15:45

П’яна крипта: Zilliqa забезпечує токени шотландським віскі

Криптопроект Zilliqa представила цифрові активи, забезпечені колекційним віскі. Їх можна використовувати як для інвестування, так і просто обміняти на алкоголь

Криптопроект Zilliqa забезпечила цифрове представлення рідкісної колекції віскі, відомої як «Бочки відмінності» (Casks of Distinction), яка була зареєстрована 18 січня сьогодні на біржі Hg Exchange (HGX). Про це повідомляється у блозі компанії Zilliqa.

Інвестиційний потенціал предметів розкоші і колекціонування викликає все більший інтерес з боку споживачів. HGX і її альянс фінансових посередників, а саме PhillipCapital, PrimePartners та Fundnel, очолили цей проект по виходу на цей зростаючий ринок. Zilliqa використала технологію смарт-контрактів для токенізаціі, тим самим забезпечуючи їх походження, підзвітність і відстеження.

Casks of Distinction – це найрідкісніші та високоякісні сорти віскі з кращих бочок, які зберігаються і витримуються на шотландських лікеро-горілчаних заводах. Фактично, майстри-купажисти обирають тільки близько 50 штук щороку, при цьому ціна деяких з них перевищує 1 мільйон фунтів стерлінгів. До них відносяться бочки від провідних винокурень, таких як Port Ellen, Mortlach, Caol Ila і інших.

Читайте: Як уникнути найбільш поширених помилок при підживленні озимини

Оскільки деякі одиниці споживаються з часом, решта пляшок набувають ще більшої цінності, забезпечуючи чудовий захист від тривалої інфляції. Оскільки ринок предметів з обмеженим тиражем стрімко зростає, токенізація цілком може стати наступним кроком у володінні предметами розкоші.

Віллі Чанг, генеральний директор HGX, сказав:«Завдяки появі цінних паперів, забезпечених цифровими активами, високодохідні варіанти інвестування (наприклад, предмети розкоші або акції до IPO) тепер стали більш доступними для набагато ширшого пулу інвесторів. Наш список найкращих віскі у світі як цінного паперу є прекрасним прикладом цього. Цей проект, що базується на технології Zilliqa, також сигналізує про важливість блокчейну в демократизації інвестицій. Їх надійний, доступний та масштабований протокол зробив токенізацію бочок практичною та ефективною справою».

За інформацією investing.com, станом на 20 січня капіталізація Zilliqa становила близько $757 млн.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що у Нижній Саксонії фермери вимагають права на відстріл вовків.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...