Агролайф / Гумор     27 березня 2019 16:53

Колишній індійський агробізнесмен став найщедрішим мільярдером за межами США

Forbes склав рейтинг найщедріших мільярдерів за межами США за сумою їх пожертв на благодійність, зроблених до середини березня 2019 року. Очолив список Азім Премжі, індійський IT-мільярдер, який пожертвував $21 млрд. Свою кар’єру Премжі розпочав, керуючи бізнесом з виробництва олії.

Про це повідомляє Forbes.

Найбільшими благодійниками серед американських мільярдерів Forbes визнав Білла Гейтса і Уоррена Баффета, які пожертвували в цілому $35,8 млрд і $35,1 млрд відповідно.

Із 2012 року 28 членів списку мільярдерів Forbes, які не є громадянами США, приєдналися до філантропічної кампанії Giving Pledge, пообіцявши віддати не менше половини своїх статків (протягом життя або після смерті).

Читайте: Український агробізнесмен Косюк – серед найбільших мільярдерів світу за версією Forbes

Станом на 25 березня 2019 року Forbes визначив найбільших благодійників серед мільярдерів за межами США. Найвищу позицію в рейтингу посів Азім Премжі, голова ради директорів компанії Wipro, нинішні статки якого оцінюють у $5 млрд і який віддав на благодійність $21 млрд.

Азім Премжі через свій фонд підтримує державні школи в найменш благополучних регіонах Індії. У 2010 р. він заснував Університет Азіма Премжі в Бангалорі.

Проте сам Премжі так і не отримав диплом коледжу, полишивши навчання в Стенфорді в 1966 р., щоб управляти сімейним бізнесом з виробництва олії після смерті батька. Згодом він перейшов у сферу програмного забезпечення і перетворив маленьку компанію в Wipro, виручка якої у 2018 р. дорівнювала $8,4 млрд.

Landlord раніше публікував інфографіку – усі мільярдери світу на одній карті.

Фінанси        17 липня 2019 16:23

Білл Гейтс спустився на третю сходинку в рейтингу найбагатших людей світу – Bloomberg

Білл Гейтс жодного разу не спускався нижче другого місця за семирічну історію індексу мільярдерів Bloomberg. Статус другої найбагатшої людини світу він втратив 16 липня, коли його випередив президент групи компаній LVMH Бернар Арно.

Про це повідомляє Bloomberg.

70-річний президент Louis Vuitton Moët Hennessy Бернар Арно вийшов на рекорд у вівторок, довівши свій чистий капітал до $107,6 млрд. Таким чином, він випередив Білла Гейтса більш ніж на $200 млн. Лише у 2019 р. Арно додав близько $39 млрд до своїх статків, що є найбільшим індивідуальним приростом серед 500 осіб у рейтингу Bloomberg.

Читайте: Майбутнє за генною інженерією: Білл Гейтс обирає роботу в агро

Очолює список мільярдерів засновник Amazon Джефф Безос. Чистий прибуток Безоса цього року зріс до $125 млрд – і це навіть попри розлучення, яке зробило його колишню дружину Маккензі четвертою найбагатшою жінкою світу.

Як відзначає агентство, засновник Microsoft міг би залишатися найбагатшою людиною у світі, якби не його благодійна діяльність. Він пожертвував понад $35 млрд Фонду Білла і Мелінди Гейтс.

Як повідомляв Landlord, французький бізнесмен Бернард Арно, найбагатша людина в Європі, минулого місяця приєднався до Джеффа Безоса та Білла Гейтса у найпрестижнішому у світі клубі мультимільярдерів зі статками $100 млрд.

Поділися

Фінанси        19 червня 2019 15:12

У світі з’явилася третя людина зі статками $100 млрд

Французький бізнесмен Бернард Арно, найбагатша людина в Європі, приєднався до Джеффа Безоса та Білла Гейтса у найпрестижнішому у світі клубі мультимільярдерів зі статками $100 млрд.

Про це повідомляє Bloomberg.

Багатство Арно, голови компанії LVMH, яке оцінюють у $100,4 млрд, тепер становить більш ніж 3% економіки Франції. Це сталося після того, як у вівторок, 18 червня, акції компанії Louis Vitton Moët Hennessy, що виробляє предмети розкоші, піднялися на 2,9% – до рекордного показника 368,80 євро за акцію.

Читайте: Аграрні кандидати: хто із представників агросектора має шанси пройти в парламент

70-річний Арно контролює половину паризького LVMH через сімейний холдинг, а також володіє 97% акцій Christian Dior. У квітні Бернард Арно пообіцяв виділити понад $650 млн на реконструкцію зруйнованого пожежею собору Нотр-Дам.

Landlord раніше повідомляв про те, що колишній індійський агробізнесмен став найщедрішим мільярдером за межами США.

Поділися

Фінанси        06 березня 2019 09:03

Український агробізнесмен Косюк – серед найбільших мільярдерів світу за версією Forbes

До щорічного рейтингу мільярдерів за версією американського журналу Forbes увійшло 7 українських бізнесменів. Із лендлордів – Юрій Косюк, голова правління «Миронівський хлібопродукт».

Про це повідомляє bykvu.com.

У рейтингу мільярдерів за версією Forbes Юрій Косюк розділив 1605-те місце із Віктором Пінчуком, засновником інвестиційно-консалтингової компанії EastOne. Їх статки оцінено в $1,4 млрд.

Читайте: Усі мільярдери світу на одній карті (ІНФОГРАФІКА)

Із українців Forbes назвав у своєму рейтингу таких потужних бізнесменів:

  • Рінат Ахметов, засновник СКМ ($6 млрд; 272-ге місце);
  • Костянтин Жеваго, власник Ferrexpo ($ 1,5 млрд; 1511-те місце)
  • Геннадій Боголюбов, співвласник групи «Приват» ($1,2 млрд; 1818-ме місце);
  • Ігор Коломойський, співвласник групи «Приват» ($1,1 млрд; 1947-ме місце);
  • Вадим Новинський, власник «Смарт-холдингу» ($1 млрд;  2057-ме місце).

Очолюють рейтинг власник Amazon.com Джефф Безос ($ 131 млрд), засновник Microsoft Білл Гейтс ($ 96,5 млрд) та інвестор Уоррен Баффет ($ 82,5 млрд).

Landlord раніше повідомляв про те, що МХП купив 4 з 10 найдорожчих електромобілів Tesla, завезених в Україну.

Поділися

LOL        17 січня 2019 16:06

Білл Гейтс поклав руки до кишень і стоїть у черзі за бургерами

Білл Гейтс – засновник корпорації Майкрософт, володар статку в понад 90 мільярдів доларів, сфотографований у черзі за бургерами в Сіетлі.

Фото опубліковано в мережі Фейсбук Forbes Russia.

За даними Forbes, статки Білла Гейтса у 2019 році становлять $ 95,3 млрд.  Він посідає друге місце у глобальному списку Forbes.

ЧитайтеУсі мільярдери світу на одній карті (ІНФОГРАФІКА)

Landlord раніше повідомляв про те, що Білл Гейтс рекомендує прочитати 185 книг для успішного бізнесу.

Поділися

Фінанси        13 січня 2019 09:04

Усі мільярдери світу на одній карті (ІНФОГРАФІКА)

Якщо скласти гроші всіх мільярдерів землі станом на 2017 рік, то отримаємо близько $ 8,9 трлн. Де живуть найбагатші люди світу, наскільки великі їхні статки і що це нам дає для розуміння глобальної економіки – на всі ці запитання можна отримати відповідь з оригінальної карти.

Інфографіку, яка базується на даних звіту UBS та PWC, представляє ресурс howmuch.net.

Кожна точка на карті є мільярдером, а розмір точки відповідає його статкам. Кольором позначено різні регіони світу.

За загальною кількістю мільярдерів (585), а також за загальною вартістю їхніх статків ($ 3,1 трлн) домінують США. Саме тут зібралися такі титани технологій, як Джефф Безос, Білл Гейтс і Ларрі Еллісон. Усі ці світила зберігають своє багатство на фондовому ринку, зазвичай безпосередньо пов’язаному з компанією, яку вони заснували.

ЧитайтеУкраїну очікує новий районний поділ. Зареєстровано законопроекти для 7 областей

Азіатсько-тихоокеанський регіон лише трохи відстає від США за рівнем багатства. Тільки на Китай припадає 373 особи, статки яких мають загальну вартість $ 1,1 трлн. Цікаво, що розмір економіки Японії, за даними Світового банку, дорівнює приблизно третині розміру китайської економіки, але мільярдерів у Японії в 10 разів менше, ніж у Китаї, – лише 35, і їх загальні статки значно менші, ніж скажімо у 12 мільярдерів Гонконгу ($ 138 млрд проти $ 335 млрд).

У Західній Європі за кількістю мільярдерів лідирує Німеччина (123 особи, які контролюють $ 579 млрд). За нею йде Франція (40 осіб, які володіють $ 320 млрд). Статки мільярдерів Росії становлять $ 409 млрд. (Ресурс зазначає, що багато російських олігархів після падіння СРСР заробили свої гроші сумнівними шляхами, і це одна з причин, чому економіку Росії відносять до найбільш корумпованих у світі).

Найцікавіше питання, яке ставить карта: чому в клубі мільярдерів так мало представників Близького Сходу та Північної Африки? Адже розміри нафтової індустрії в цьому регіоні достатньо потужні, щоб зробити принаймні кількох людей казково багатими. Можливо, причиною того, що тут так мало мільярдерів, є домінування в економіці Близького Сходу та Африки державних компаній.

Landlord раніше повідомляв про те, що за допомогою інфографіки можна порівняти рівень життя в різних країнах світу: візуалізація ВВП на душу населення за допомогою карти.

Поділися
Показати ще