Агролайф    16 лютого 2022 21:05

Кернел, Нібулон, Астарта-Київ, МХП та інші. Провідні аграрні компанії долучилися до святкування Дня єднання

Працівники аграрних холдингів підіймали український стяг, читали вірші та висловили підтримку всій Україні

16 лютого в Україні оголошено Днем єднання на тлі повідомлень, що саме у цей день могло відбутися повномасштабне вторгнення Росії в Україну.

Зранку 16 лютого у центрі столиці на Майдані Незалежності зібралися люди для відзначення Дня єднання. Також українці публікували фото у соцмережах із українською символікою.

Landlord зібрав інформацію, як відзначають нове патріотичне свято і українські аграрні компанії.

Підписуйтеся на LANDLORD у Facebook: тільки найголовніші новини

Зокрема, Контінентал Фармерз Груп  та ІМК опублікували у Facebook фото, де на фасаді будівлі майорить український стяг.

У Kernel також приєдналися до свята та опублікували фото прапора із працівниками компанії.
“Ми впевнені в силі духу нашої команди й кожного українця. І сьогодні нагадаємо одне одному та світу: наша сила — в єдності! Наші підприємства продовжують безупинно забезпечувати країну продукцією, економіку — коштами, людей — роботою. У нас неймовірний народ, ми сильні та до глибини душі незалежні. Разом на всіх підприємствах Kernel сьогодні піднімаємо найкращий прапор у світі”, – йдеться в підписі до фото.

До Дня єдності  працівники компанії Ukravit Science Park об’єдналися у прочитанні одного із найпопулярніших віршів українського письменника Володимира Сосюри “Любіть Україну!”.

Також колектив ПрАТ “Миронівської птахофабрики” долучися до святкування. “З Днем єднання, друзі! Все буде Україна”, – підписали фото у компанї.

До Всеукраїнського марафону доєднався і колектив СТОВ “Мусіївське”, який входить до складу агропромхолдингу Астарта-Київ.

“Ми – українці. Прагнемо і працюємо прозоро і відкрито. Й у щоденній роботі об’єднуємо довкола себе разом з колегами партнерів задля створення гідного жнивного достатку, якісних і конкурентноздатних продуктів харчування, благополуччя родин, щасливого і забезпеченого дитинства дітей кожної родини території діяльності у Хорольській, Оржицькій і Лубенській громадах Лубенського району Полтавщини”, – йдеться в описі до фото.

Підписуйтеся на LANDLORD у Telegram: тільки найголовніші новини

Також до привітань долучився і Нібулон. “У ці непрості часи нам вкрай важливо зберігати спокій і розсудливість, бути згуртованими і робити все від нас залежне, щоб Україна ставала ще міцнішою. Сумлінна праця кожного із нас у своїй справі щодня стає вагомим внеском у досягнення наших спільних прагнень. Саме в єдності полягає сила нашого народу.
І сьогодні Нібулон, як і протягом усіх 30-ти років діяльності, продовжує впевнено та самовіддано працювати для розвитку та ствердження рідної України”, – написали у компанії.

Раніше Косюк прокоментував “істерію” щодо військового вторгнення Росії до України.

Наталія Марченко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...