Агролайф / Гумор     13 травня 2019 11:11

Французькі фермери зареєстрували у школі замість учнів 15 овець

Через відсутність достатньої кількості учнів, що загрожувало розпуском класів, фермери з департаменту Ізер на сході Франції зареєстрували у школі 15 овець. Ця напівжартівлива акція була покликана привернути увагу влади до ситуації в громаді.

Про це повідомляє Agrarheute.

У французькій громаді Crêts en Belledonne, що налічує 3300 жителів, стало відомо, що шкільним класам у школі загрожує закриття. Причина: для потрібної кількості не вистачає чотирьох учнів – їх кількість зменшилася з 266 до 261.

Читайте: На Кубі обмежили купівлю продуктів харчування. У країні нестача рису, квасолі, яєць

На знак протесту проти цього фермер з регіону приніс до школи документи на своє стадо, що налічує 50 овець, і у присутності вчителів, учнів та батьків, символічно зареєстрував 15 тварин як нових учнів – у повній відповідності зі свідоцтвами про народження.

Звичайно, акція не була насправді серйозною:  вівці не скоро підуть до школи разом з дітьми.

Gaëlle Laval з Французької федерації рад батьків (FCPE), сказав, що в такий спосіб з реєстрацією овець вони хотіли б привернути увагу влади до проблем на місцях. Останніми роками громада багато інвестувала в школу, і все це зараз опинилося під загрозою через формальний підхід чиновників до справи. Мер міста підтримав дії батьків.

Landlord раніше повідомляв про те, що в Німеччині запровадили премію для фермерів за випас овець і кіз.

Читайте також