Агролайф / LOL     27 травня 2019 17:04

Драматичне спасіння: вагітну корову вирятували з Рейну під час повені

Під час повені, що охопила європейські країни минулого тижня, пожежна бригада швейцарського міста Лауфенбург врятувала з бурхливого Рейну корову, яка потрапила в річку з пасовища поблизу Sennhof у Швейцарії. Тварину витягнули на берег уже на території Німеччини.

Про це повідомляє Agrarheute.

Складне завдання мала пожежна бригада міста Лауфенбург (Швейцарія). У четвер, 23 травня, їй випало врятувати з розлитого Рейну корову. Тварина, яка до того ж, була вагітною, забрела з пасовища поблизу Sennhof у Швейцарії і потрапила в річку, що вийшла з берегів унаслідок великої повені.

Читайте: Не вовною єдиною: у Німеччині альпаки допомагають проводити заняття з йоги

Сильна течія перенесла корову через німецько-швейцарський кордон. З берега врятувати тварину було неможливо, тому поліція міста Лауфенбург покликала на допомогу пожежну службу на човні. Екіпаж човна взяв на борт фермера і поліцейського.

Корову закріпили і майже кілометр тягнули до берега. Через повінь операція була складною для виконання, проте екіпажу судна це вдалося.

Landlord раніше повідомляв про те, що на сільськогосподарському ярмарку SIMA у Франції за рекордну ціну – 130 000 євро – продали корову, яка вважається однією з кращих телиць у світі. Придбав тварину консорціум німецьких і канадських покупців.

Читайте також