Агролайф / Відпочинок     09 жовтня 2019 11:55

Архітектурний параметризм – чому фермери обирають житловий комплекс Signature

Про унікальність законодавця архітектурного параметризму в серці столиці — житлового комплексу преміум-класу Signature розповідає CEO проекту Сергій Фещенко.

— Розкрийте секрети зведення унікального за своєю конструкцією тривежового житлового комплексу.

— Основним секретом зведення житлового комплексу Signature стало дбайливе ставлення до індивідуальних потреб власників елітних апартаментів. Відкинута шаблонність при проектуванні. Врахувавши побажання господарів щодо вільного планування простору приміщень, зовнішнього вигляду будинку, відкритого візуально-панорамного огляду центру столиці, кращі фахівці архітектурного бюро Schmidhuber забезпечили відчуття поєднання атмосфери комфорту приватного будинку і шикарного п’ятизіркового готелю. Творцями фасадного світлодизайну, за проектом Миколи Каблуки, стали дизайнери компанії Expolight, а ландшафту і просторового стилобату — український дизайнер Дмитро Аранчій.

— Розкажіть про запроваджені у будинку преміум-класу технічні ноу-хау.

— Житловий комплекс Signature здобув високу оцінку Very Good за енергоефективність та сертифікат британського екостандарту Breeam, у переліку параметрів якого: якість води, технології енергозбереження та енергоефективності, утилізація відходів, безпека будівельних матеріалів, ергономічне і комфортне використання загального простору. При будівництві використані новітні інженерні рішення та будівельні матеріали світових брендів. Наприклад, фасадна розсувна алюмінієва система виготовлена компанією SCHUCO, а енергозберігаючий склопакет — фірмою Saint-Gobain. Вентиляція та ретельне очищення повітря забезпечуються індивідуальним поквартирним вентиляційним обладнанням з рекуперацією тепла.

Читайте: ТОП-100 найбагатших людей України: в рейтингу 31 лендлорд

Комплекс має власну газову котельню та трансформаторну станцію, підключену до трьох незалежних ліній високої напруги з резервним джерелом живлення — дизельним енергогенератором. Вода за рахунок прогресивної системи очищення подається до крану питною та не потребує додаткової фільтрації. Магістральні водогонні труби виготовлені з іржостійкої сталі. Усі апартаменти обладнані системою «розумний дім», яка до того ж оснащена найсучаснішими датчиками руху, камерами спостереження і системами контролю доступу. Задля безпеки передбачені незадимлювані сходи та сплінкерні системи пожежогасіння і гідранти. На даху будівлі розташований вертолітний майданчик.

— Які планування пропонуються в Signature? Чи можливе поєднання апартаментів?

— У Signature всього 171 квартира, мінімальна площа — 70 м2, максимальна — 465 м2, але якщо власник хоче розширити простір, така опція існує: можна придбати апартаменти по сусідству та об’єднати їх.

— Які інфраструктурні родзинки Signature пропонує власникам апартаментів?

— Комфорт і задоволення в кожному дні — за такою концепцією Signature виключно для мешканців будинку цілодобово пропонує спа-центр з 25-метровим спортивним і дитячим басейном, тренажерною залою, залою для сквошу, масажним кабінетом, велнес-зоною, банями та саунами; ресторан, де можна замовити їжу на свій смак у власне помешкання, провести сімейне свято або дитячий день народження, зустріч із другом чи партнером по бізнесу; дитячу кімнату для різних вікових категорій; швидке професійне Valet-паркування автомобіля, консьєрж-сервіс та Royal Service. У клубі мешканців розташовані більярдна, переговорна, літні та зимові сади. Прибудинкова територія має унікальний ландшафтний дизайн — інтерактивні фонтани, ставок каменів, обладнані дитячі та спортивні майданчики, прогулянкові алеї.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!