Події / Календар     21 липня 2021 16:20

Міжнародна конференція BLACK SEA OIL TRADE відбудеться 9 вересня 2021 року

Операторів олійно-жирової галузі та агровиробників запрошують на IХ конференцію BLACK SEA OIL TRADE-2021, яка традиційно відкриває новий олійний сезон

Компанія «УкрАгроКонсалт» запрошує операторів олійно-жирової галузі на традиційне відкриття сезону — IХ Міжнародну конференцію BLACK SEA OIL TRADE-2021, яка цього року відбудеться 9 вересня в Києві у готелі Premier Palace.

На учасників чекають насичені дискусії та практичні сесії, прогнози та рекомендації від провідних експертів ринку, а також вечірній коктейль і атмосферний нетворкінг у найбільш панорамному відкритому ресторані Києва на даху готелю.

На конференції будуть розглянуті теми, актуальні як для виробників олійних, так і для переробників та трейдерів. Спікери обговорять нагальні питання виробництва і переробки олійних культур у Причорномор’ї, зміни у державному регулюванні та їх вплив на ринок, ціноутворення на чорноморському та світовому ринках, а також останні технологічні рішення у сфері агробізнесу.

Конференція щороку об’єднує провідних гравців олійно-жирової галузі Причорномор’я та світу на старті нового олійного сезону. Цьогоріч конференція відбудеться в гібридному форматі з можливістю як особистої, так і онлайн-участі.

Мета конференції — обговорення нових викликів, перспектив та напрямів розвитку олійно-жирового сектору України та Чорноморського регіону, обмін новими міжнародними контактами, розробка рекомендацій для адаптації бізнес-стратегій у мінливих реаліях ринку та світової торгівлі.

У BLACK SEA OIL TRADE щороку беруть участь понад 250 делегатів із більше ніж 25 країн світу. Учасниками є міжнародні виробники та переробники олійних культур, трейдери, підприємства з глибокої переробки рослинних олій, кондитери та виробники продуктів харчування, банки, інвестиційні, технологічні, логістичні, брокерські, страхові, сюрвеєрські та інші компанії.

З попередньою програмою конференції вже можна ознайомитися на сторінці заходу. Також організатори пропонують можливість бронювання стендів та низку додаткових рекламних і спонсорських опцій. Реєстрація на BLACK SEA OIL TRADE доступна за посиланням.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, як зробити вирощування картоплі стабільним прибутковим бізнесом. Досвід АГРІКО

Читайте також

Матеріали по темі