Події / Календар     21 липня 2021 16:20

Міжнародна конференція BLACK SEA OIL TRADE відбудеться 9 вересня 2021 року

Операторів олійно-жирової галузі та агровиробників запрошують на IХ конференцію BLACK SEA OIL TRADE-2021, яка традиційно відкриває новий олійний сезон

Компанія «УкрАгроКонсалт» запрошує операторів олійно-жирової галузі на традиційне відкриття сезону — IХ Міжнародну конференцію BLACK SEA OIL TRADE-2021, яка цього року відбудеться 9 вересня в Києві у готелі Premier Palace.

На учасників чекають насичені дискусії та практичні сесії, прогнози та рекомендації від провідних експертів ринку, а також вечірній коктейль і атмосферний нетворкінг у найбільш панорамному відкритому ресторані Києва на даху готелю.

На конференції будуть розглянуті теми, актуальні як для виробників олійних, так і для переробників та трейдерів. Спікери обговорять нагальні питання виробництва і переробки олійних культур у Причорномор’ї, зміни у державному регулюванні та їх вплив на ринок, ціноутворення на чорноморському та світовому ринках, а також останні технологічні рішення у сфері агробізнесу.

Конференція щороку об’єднує провідних гравців олійно-жирової галузі Причорномор’я та світу на старті нового олійного сезону. Цьогоріч конференція відбудеться в гібридному форматі з можливістю як особистої, так і онлайн-участі.

Мета конференції — обговорення нових викликів, перспектив та напрямів розвитку олійно-жирового сектору України та Чорноморського регіону, обмін новими міжнародними контактами, розробка рекомендацій для адаптації бізнес-стратегій у мінливих реаліях ринку та світової торгівлі.

У BLACK SEA OIL TRADE щороку беруть участь понад 250 делегатів із більше ніж 25 країн світу. Учасниками є міжнародні виробники та переробники олійних культур, трейдери, підприємства з глибокої переробки рослинних олій, кондитери та виробники продуктів харчування, банки, інвестиційні, технологічні, логістичні, брокерські, страхові, сюрвеєрські та інші компанії.

З попередньою програмою конференції вже можна ознайомитися на сторінці заходу. Також організатори пропонують можливість бронювання стендів та низку додаткових рекламних і спонсорських опцій. Реєстрація на BLACK SEA OIL TRADE доступна за посиланням.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, як зробити вирощування картоплі стабільним прибутковим бізнесом. Досвід АГРІКО

Читайте також