Події / Календар     13 серпня 2021 17:03

До старту ІХ конференції BLACK SEA OIL TRADE-2021 залишився місяць

Головна зустріч олійного ринку традиційно збирає понад 250 делегатів. Участь у цьогорічній події вже підтвердили представники 10 країн світу

Менше місяця залишилося до початку ІХ Міжнародної конференції BLACK SEA OIL TRADE-2021, що пройде 9 вересня. Захід традиційно відкриває сезон на ринку олійних і продуктів їх переробки та є головним майданчиком зустрічі представників олійно-жирової галузі Причорномор’я.

На учасників чекають насичені дискусії та практичні сесії, прогнози та рекомендації від провідних експертів ринку, а також вечірній коктейль і атмосферний нетворкінг у найбільш панорамному відкритому ресторані Києва на даху готелю Premier Palace.

У конференції щороку беруть участь понад 250 делегатів із більше ніж 25 країн світу. Свою участь у BLACK SEA OIL TRADE-2021 вже підтвердили делегати з 10 країн!

Учасниками є міжнародні виробники та переробники олійних культур, трейдери, підприємства з глибокої переробки рослинних олій, кондитери та виробники продуктів харчування, банки, інвестиційні, технологічні, логістичні, брокерські, страхові, сюрвеєрські та інші компанії. Зареєструватися на форум можна за посиланням.

Також на сайті конференції вже доступна її попередня програма, а учасникам пропонується можливість бронювання стендів та низка рекламних і спонсорських опцій.

Цього року конференція відбудеться в гібридному форматі з можливістю як особистої, так і онлайн-участі.

Мета конференції — обговорення нових викликів, перспектив та напрямів розвитку олійно-жирового сектору України та Чорноморського регіону, обмін новими міжнародними контактами, розробка рекомендацій для адаптації бізнес-стратегій у мінливих реаліях ринку та світової торгівлі.

Раніше Landlord розповідав, як збільшити врожайність картоплі майже у 2 рази. Підсумки Картопляної майстерні

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також