Новини    07 листопада 2017 16:34

Землі Великобританії втрачають придатність для землеробства


Британські експерти перейнялися тим, що більша частина сільськогосподарських угідь Великобританії стає усе більш непридатною для сільськогосподарського виробництва.

«Якщо в найближчі кілька десятиліть нічого не зміниться, британська економіка повинна буде зосередитися тільки на імпорті продовольства», – повідомляє farmer.pl із посиланням на британські джерела.

Англійські фермери часто зловживають, ігноруючи правила сівозміни й вирощуючи один вид зернових протягом багатьох років. Це призводить до того, що земля в селі стає менш родючою, аніж у містах.

«Інтенсивне сільське господарство, яке проявляється в надмірному удобрюванні землі, призвело до того, що якісний склад ґрунтів знижується, – каже Майкл Гоув, секретар з питань навколишнього середовища в парламенті Великобританії. – Країни можуть протистояти атакам, війнам і конфліктам, вони можуть навіть залишити Європейський Союз, але жодна країна не зможе пережити втрату землі або її родючості».

Вчені підтвердили актуальність проблеми. Протягом кількох тижнів вони брали зразки ґрунтів у місті, парках і садах, а потім порівнювали їх зі зразками ґрунтів сільськогосподарських угідь. Виявилося, що земля з міста має на 12% більше корисних копалин і є родючішою.

Щороку Великобританія втрачає майже 2,2 млн тонн родючих ґрунтів.

 

 

Ще немає новин у цій стрічці ...