Новини / Технології     17 червня 2020 13:51

Земельний банк як на долоні

Інноваційне рішення від українських розробників

Земля — основний актив сільгоспвиробника, ефективне використання якого впливає не лише на ефективність роботи напряму землевпорядкування, але й на економічну ефективність всього підприємства. Часто робота із земельним банком перетворюється на «покриту пилом шафу», яку ніхто не хоче чіпати. Проте напередодні відкриття ринку землі саме час навести лад з головним активом аграрія. Електронний землевпорядник FieldBI — якраз той інструмент, що може комплексно та якісно вирішити ці проблеми.

FieldBI допоможе вам систематизувати наявні активи, ефективно контролювати оброблювальні поля, мінімізувати ризики та отримати максимум інформації для управління сільгоспугіддями. Це безпечний, швидкий, доступний будь-якому сільгоспвиробнику інструмент, що не потребує витрат на впровадження, має зрозумілий інтерфейс і розроблений українською командою програмістів саме для українських реалій.

Електронний землевпорядник FieldBI — це система для обліку, візуалізації, аналізу та ефективного управління землями сільськогосподарського призначення, яка включає:
• геоінформаційні системи (ГІС);
• набір функціоналу для обліку полів та земельних ділянок;
• завантаження інформації та контурів земельних ділянок з реєстру ДЗК;
• управління договорами та взаємовідносинами з контрагентами та їх характеристиками;
• візуалізацію та інтерактивне редагування контурів полів і земельних ділянок на карті;
• автоматичний аналіз можливих відхилень в режимі реального часу;
• фінансовий блок для автоматизації обліку та взаєморозрахунків з контрагентами;
• таскборд землевпорядника для контролю всіх ключових елементів системи та постановки завдань.

Читайте: СУПЕР Майстерня Аграрія: 150 хвилин віртуозного професійного контенту

FieldBI дозволяє отримати чітку візуалізацію ваших земельних ділянок та полів на електронній карті, що дозволить наочно визначити їх фактичне розміщення. Система надає можливість оцифрувати усі дані (поля, ділянки, договори, контрагенти тощо), навіть якщо на підприємстві усе представлено лише в паперовому вигляді. Ви зможете в режимі реального часу відстежувати ситуацію із земельним банком, зіставляти облікові площі з фактично обробленими, автоматично вести статистику стану в розрізі окремих паїв, полів, господарств тощо. Потужний аналітичний блок електронного землевпорядника в автоматичному режимі розкриває статистику щодо загальних відомостей, цільового призначення, видів земельної ділянки, років завершення договорів, їх стану тощо.

Електронний землевпорядник FieldBI доступний у вигляді мобільних застосунків для Apple та Android. Просто у полі ви отримуєте інформацію по земельній ділянці (кадастровий номер, договір, орендодавець тощо), на якій перебуваєте, точний контур та відображення на супутниковій карті. Крім того, у мобільних застосунках доступний і інший функціонал: фінансовий блок, контрагенти, аналітика.

Нагадаємо, що компанія «Сингента» вперше в Україні проводить реальний віртуальний захід!

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також