Новини / Трейдинг     13 вересня 2019 11:28

Здав позиції: Китай закуповує у США 600 тис. т соєвих бобів

Напередодні переговорів на високому рівні між США та КНР, спрямованих на припинення двосторонньої торгової війни, що мають відбутися наступного місяця, Китай здійснив найбільшу, принаймні з червня, закупівлю американської сої – 600 тис. т.

Про це повідомляє Reuters.

За заявами трейдерів, приватні китайські компанії придбали щонайменше 10 човнових вантажів (600 тис. т) американської сої в четвер, 12 вересня. Відвантаження заплановані з експортних терміналів США в регіоні Тихоокеанський північний захід у період з жовтня до грудня.

Читайте: USDA зменшило прогноз виробництва кукурудзи та сої у США

Закупівлі стали ще одним свідченням того, що торговельна напруга між Вашингтоном та Пекіном може зменшитися, після того, як минулого місяця Китай призупинив усі закупівлі сільгосппродукції у США у відповідь на погрози Дональда Трампа запровадити вищі тарифи на китайські товари.

Пекін цього тижня відновив обіцянку придбати американські сільськогосподарські товари, такі як свинина та соя, що є найціннішою експортною продукцією американських фермерів. Великі закупівлі сільгосппродукції є ключовим умовою США для торговельної угоди, однак обидві сторони залишаються ще далеко до досягнення домовленості з інших питань.

Контракти щодо сої в четвер були найбільшими для приватних китайських імпортерів, оскільки Пекін підвищив тарифи на імпорт сої із США на 25% у липні 2018 року в якості помсти за американські мита на китайські товари.

Landlord раніше повідомляв про те, що з 1 вересня США почали вводити 15% тарифи на різні китайські товари, при цьому Дональд Трамп продовжує заявляти, що сторони зустрінуться для переговорів пізніше цього місяця.

Фото: Reuters

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також