Новини    01 липня 2022 13:47

Завод Елеваторпромсервіс продовжує працювати попри війну

Миколаївський завод "Елеваторпромсервіс" продовжує працювати та виконувати довоєнні замовлення

Завод “Елеваторпромсервіс” наздоганяє терміни виробництва згідно зі всіма договірними відносинами із замовниками та на цьому тижні вже відправив замовлення для миколаївського підприємства ТОВ ТД “Залівмаш”.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

“Незадовго до початку війни надійшло замовлення на два шнекових конвеєри, але виробництво зупинилось в момент затвердження креслень із замовником. Після відновлення роботи нашого заводу ми почали виконувати всі довоєнні замовлення, згідно з чергою”,— зазначається в джерелі.

Також у повідомленні йдеться, що  для “Залівмаш” виготовили конвеєр шнековий довжиною 5,5 м, та ще один з індивідуальним кутом нахилу 10 гр, довжиною 9,5 м. Обидва конвеєри укомплектовано мотор-редукторами італійської фірми Motovario.

“На сьогодні це не єдине замовлення від підприємства “Залівмаш” на заводі “Елеваторпромсервіс”. На останніх стадіях виробництва також секції конвеєрів за потребами замовника”,— відзначається в заяві.

Нагадаємо, 30 червня відбувся День Поля на базі насіннєвого заводу biligrain.

Раніше антимонопольний комітет України дозволив ТОВ “Агро-Ормс” (Старокостянтинів Хмельницької області), що входить до складу  A’SPIK Group, придбати ТОВ “Юкрейніан Шугар Компані” (Первомайське Миколаївської області), дочірню компанію великого міжнародного виробника продуктів харчування ED&F Man. 

Марковська Катерина

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...