Новини    30 жовтня 2018 15:48

Запрацював штаб з оперативного вирішення проблем логістики в АПК


30 жовтня, у Міністерстві аграрно політики та продовольства України відбулося перше засідання міжвідомчого штабу з оперативного вирішення питань логістики у сільському господарстві. Про це повідомляє прес-служба міністерства.

До штабу увійшли представники Мінагрополітики, Мінінфраструктури, Мінприроди, Держекоінспекції, Антимонопольного комітету, ДФС, ПАТ «Укрзалізниця», ДП «Адміністрація морських портів України», народні депутати України, представники підприємств АПК та профільних асоціацій.

За словами очільника штабу, першого заступника міністра аграрної політики та продовольства України Максима Мартинюка, штаб повинен вирішувати проблеми саме експортерів та виробників

«Ключове побажання до роботи штабу – це не просто говорити про нестачу вагонів чи якусь іншу загальновідому логістичну проблематику, а намагатися розв’язати конкретні проблеми конкретних експортерів і конкретних виробників. Звичайно, це складно зробити в рамках годинного засідання штабу, тому необхідна активна співпраця у складі Робочої групи, до якої мають увійти реальні представники бізнесу та представники усіх заінтересованих осіб», – зазначив Максим Мартинюк.

Так, під час зустрічі були зафіксовані поточні проблеми компаній-зернотрейдерів, з якими вони стикаються в рамках співпраці з «Укрзалізницею» та визначені  особи щодо їх вирішення у встановлені дедлайни.

Передбачено, що Робоча група штабу в оперативному режимі буде опрацьовувати конкретні проблемні кейси та надавати готові спільні вирішення проблем. Зокрема, йдеться про вдосконалення перевезень сільськогосподарської продукції залізничним транспортом шляхом системи планувань і прогнозованості обсягів завантажень, а також можливості використання інших видів перевезень – автомобільного та річкового транспорту.

Крім того, для повідомлень щодо проблемних логістичних ситуацій з усіх регіонів було створено спеціальну електронну пошту logist@minagro.gov.ua. Повідомлення також приймаються на Гарячу лінію Мінагрополітики 0 800 215 010.

Наступне засідання Штабу відбудеться за тиждень, у вівторок, 6 листопада.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...