Новини    09 лютого 2022 08:31

Заміняє 6 500 вантажівок. НІБУЛОН відправив нове судно з зерном у перший рейс – фото

Ефективність роботи несамохідного судна проєкту В5000М за один рейс складає: 208 вантажівок

Днями судноплавна компанія «Нібулон» отримала перше несамохідне судно модернізованого проєкту В5000М та вже долучила його до виконання актуального плану щодо переорієнтування вантажопотоків на водні шляхи та розвитку національного судноплавства. Про це повідомляє пресслужба ТОВ СП «Нібулон» у Facebook.

“Нібулон отримала нове несамохідне судно проєкту В5000М (модернізований), яке вже вирушило у свій перший рейс для виконання плану щодо переорієнтування вантажопотоків на водні шляхи і розвитку національного судноплавства”, – йдеться в повідомленні.

На перевантажувальному терміналі ТОВ СП “Нібулон” у Миколаєві нове несамохідне судно NBL-037М, збудоване ТОВ “Суднобудівно-судноремонтний завод “Нібулон”, прийняло перший вантаж — високоякісну кукурудзу. У супроводі буксира судно вирушило у перший рейс на зовнішній рейд Миколаївського морського порту (біля м. Очаків). Продукція буде відвантажена на закордонне судно флагманом нашого флоту Nibulon Max та доставлена на Піренейський півострів — до Іспанії.

  • Технічні характеристики проєкту В5000М:
  • довжина 101 м, ширина 17 м;
  • осадка 3,75 м;
  • 2 трюми загальною місткістю 7000 куб. м;
  • район плавання – змішаний (річка-море);
  • клас – льодовий;
  • вантажомісткість 5000 тонн – найбільша серед інших несамохідних суден компанії;
  • унікальна модернізована конструкція носової та кормової частин, яка значно покращує прохідність та маневреність.

Ефективність роботи несамохідного судна проєкту В5000М за один рейс складає: 1 «NBL-037М» = 208 вантажівок на автошляхах.

А робота усього транспортного флоту судноплавної компанії “Нібулон” із загальним дедвейтом 156 099 тонн фактично заміняє 6500 вантажівок на українських дорогах.

Довідка. “Нібулон” є найбільшим платником податків у агросфері України, сплачуючи до мільярда гривень податків і зборів на рік до бюджетів різних рівнів, у тому числі 282 млн грн податку на прибуток.

Раніше Landlord повідомляв, що “Нібулон” сплатив майже 830 млн грн податків.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...