Новини    26 жовтня 2021 20:08

Заборона пластикового пакування вдарить по овочівникам

Заборона поширюється на всі пластикові стяжки

Указ про заборону на пластикову упаковку, яка також виключає використання пластикових стяжок, завдав справжнього удару по сектору овочів та фруктів.

Справжнього удару по сектору овочів та фруктів завдав указ про заборону на пластикове пакування, який також виключає використання пластикових стяжок, які використовуються для пакування овочів у пакети.

“Заборона поширюється на всі пластикові стяжки, у тому числі на упаковані овочі та спаржу” – пояснює Брахім Ель Хаснауї, менеджер із продажу фруктів та овочів Fleuron d’Anjou.

Читайте: В Україні хочуть заборонити одноразовий пластиковий посуд. В Раді з’явився законопроект

Більшість професіоналів галузі вже передбачали зміни, за винятком пластикових стяжок для упакованих овочів. “Якщо рішення не буде знайдено, з 1 січня ми більше не зможемо продавати упаковані овочі”, – додає Брахім Ель Хаснауї.

Нині альтернативи пакетованим овочам немає. Справжня натуральна рафія не адаптована до вологого середовища, і пряжа з коноплі або льону також не підходить, оскільки вони пошкоджують продукт.

Аналогічна ситуація для спаржі, де флоу-пак вже замінили еластичною стяжкою. “40% наших обсягів продається в пачках. Ми більше не зможемо продавати їх у такому форматі” – говорить менеджер.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що з Тихого океану вивезли 9000 кг пластика. 

Читайте: FreshPlaza

Наталія Софієнко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...