Новини    26 липня 2018 13:21

За придбану через Ощадбанк вітчизняну сільгосптехніку аграрії одержали 55,4 млн. грн. державної компенсації


З початку 2018 року 470 агропромислових підприємств одержали 55,4 млн. грн. за придбану вітчизняну техніку. Про це звітують у прес-службі Ощадбанку.

«Агропідприємства придбали через Ощадбанк 734 одиниці української техніки на загальну суму 276,2 млн. грн. Очікується, що протягом липня ще 143 клієнти Ощадбанку отримають компенсацію на загальну суму 19,4 млн. грн. Їх заявки банк вже передав до міністерства АПК», – йдеться у повідомленні.

За умовами урядової програми з держбюджету у 2018 році підприємствам відшкодовується 25% вартості придбаної техніки, а фермерським господарствам – 40%.

Перелік техніки за програмою включає 7586 найменувань від 116 українських виробників. З ним можна ознайомитись на сайті  Мінекономрозвитку. Відкривши рахунок і здійснивши оплату техніки та обладнання через Ощадбанк, сільгоспвиробники отримують компенсацію на безповоротній основі. Обробка відповідного пакета документів є безкоштовною. Дізнатись про те, як отримати компенсацію за держпрограмою, можна на https://www.oschadbank.ua/ua/business/finansuvannya-biznesu/

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...