Новини / Ринок землі     13 серпня 2018 11:48

За півроку на Запоріжжі продали прав оренди сільгоспземель на півмільйона гривень


З 6 місяців Головне управління Держгеокадастру Запорізької області продало на аукціоні шість земельних ділянок державної власності, які знаходяться за межами населених пунктів площею 154,64 га терміном на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Про це повідомляють в Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Зазначається, що розмір річної плати за користування земельними ділянками становить 535,7 тис. грн, які орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджетів місцевих рад Запорізької області.

«Стартову ставку річної орендної плати було встановлено на рівні 8% від нормативної грошової оцінки, що у грошовому еквіваленті складає 411,9 тис. гривень. За результатами земельних аукціонів ставка річної орендної плати у середньому по Запорізькій області становить 9,71 % від нормативної грошової оцінки, завдяки чому забезпечено додаткове надходження до місцевих бюджетів області на загальну суму 123,8 тис. гривень», – йдеться у повідомленні.

У Держгеокадастрі кажуть, що під час торгів найвища відсоткова ставка сягнула 12,72% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!