Новини    05 лютого 2023 21:07

За перший тиждень Укрпошта обміняла 1 мільйон LED-ламп

Наступного тижня ще 6 млн лампочок будуть доступні в містах районного значення

За перший тиждень роботи програми обміну ламп розжарювання на LED у відділеннях Укрпошти українці обміняли перший мільйон своїх старих ламп, повідомляє пресслужба “Укрпошти”.

Програма стартувала 31 січня в обласних центрах та великих містах України, куди були доставлені перші 4 млн ламп. Кияни за тиждень обміняли понад 162 тис ламп, харків’яни – понад 80 тис, дніпряни – 88 тис, львів’яни – 69 тис.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Наступного тижня ще 6 млн лампочок будуть доступні в містах районного значення. До кінця лютого, завдяки пересувним відділенням Укрпошти, лампи мають надійти й до найменших сіл по всій країні, щоб освітлювати домівку кожного українця.

За словами генерального директора Укрпошти Ігоря Смілянського,  переважна більшість людей прийшли до відділень без попередньої реєстрації. За тиждень охочих обміняти лампи зголосилося більше: ті, хто зареєструвався в Дії, тільки з середи почали отримувати підтвердження на обмін, дехто вже встиг прийти у відділення, а дехто отримає лампи на наступному тижні.

Планується на першому етапі в найближчі місяць-півтора видати до 20 млн нових енергоощадних LED-ламп.

Як працює програма

  • Обміняти лампи на “Укрпошті” можна з попереднім замовленням у застосунку “Дія” чи без нього. Але попередня заявка гарантує, що лампи будуть у відділенні.
  • На 5 справних ламп розжарювання будуть обмінювати 5 LED-ламп. Для цього потрібен паспорт й ідентифікаційний код.

Нагадаємо, міжнародні перекази в Україні стануть значно дешевшими завдяки підписаному за ініціативи Європейської комісії документу – Спільній заяві надавачів послуг з переказу коштів в Україну. Документ спрямований на розширення можливостей для здійснення доступних переказів на підтримку українців та України, повідомляє пресслужба Національного банку України.

Обсяги приватних грошових переказів за перші 6 місяців 2022 року зменшилися на 6,2%, порівняно з аналогічним періодом минулого року, та становили $6,46 млрд.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...