Новини    23 липня 2018 16:12

За перше півріччя ДП «Артемсіль» сплатило державі 312 млн гривень податків


За підсумками перших 6 місяців 2018 року державне солевидобувне підприємство «Артемсіль» повністю виконало свої зобов’язання перед державою, перерахувавши до бюджетів різних рівнів 312,9 млн. гривень податків і зборів, що перевищує аналогічний показник минулого року. Про це повідомляють у прес-службі Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Зазначається, що у вказаній сумі тільки відрахування частини чистого прибутку (дивіденди) склали 103,8 млн. грн.

«За перше півріччя 2018 року рентна плата за користування надрами була на рівні 35 млн. грн., податок з доходів фізичних осіб – 37,9 млн. грн., єдиний соціальний внесок – 44,7 млн. грн., ПДВ – 40,4 млн. грн», – йдеться у повідомленні.

За інформацією Державної фіскальної служби України, ДП «Артемсіль» увійшло до 100 найбільших платників податків за перше півріччя 2018 року.

«Підприємство своєчасно проводить щомісячні відрахування податків і зборів до держбюджету, стабільно і в повному обсязі виплачує заробітну плату всім працівникам, виконує соціальні зобов’язання, – кажуть в Мінагрополітики.

ДП «Артемсіль» – одне з найбільших підприємств з видобутку і реалізації кухонної солі (NaCl) на території Центральної та Східної Європи. Виробничі потужності ДП «Артемсіль» знаходяться в м. Соледар (Донецька область). Підприємство експортує продукцію в 19 країн світу.

Ще немає новин у цій стрічці ...