Новини    09 серпня 2018 14:16

За місяць експорт цукру впав на 46%


За липень поточного маркетингового року українські виробники експортували  36,7 тис. тонн цукру, що на 46% менше, ніж попереднього місяця. Про це повідомляють в Асоціації «Укрцукор».

«Основні поставки липня здійснювались в Узбекистан – 89%. Також, незначні відвантаження були до Молдови – 4%, Азербайджану – 3% і Таджикистану – 2%», – прокоментувала керівник аналітичного відділу НАЦУ «Укрцукор» Руслана Бутило.

За даними асоціації, сумарно за серпень-липень 2017/2018 МР експортовано 538,0 тис. т цукру.

«Попри несприятливу кон’юнктуру світового ринку, вітчизняні виробники за 11 місяців поточного маркетингового року зуміли поставити на зовнішні ринки 538,0 тис. т цукру. І хоча це на 26% менше порівняно з минулорічним показником, слід врахувати, що світова ціни знизилась майже вдвічі, а перевиробництво цукру в світі оцінюється в 7-9 млн т. Навіть за таких умов, виробники виконали всі міжнародні зобов’язання і зняли надлишок цукру з внутрішнього ринку», – підсумувала експерт.

За її словами, з огляну на ситуацію на світовому ринку, в наступному сезоні виробникам доведеться поборотись за ринки збуту.

Зазначається, що цьогорічні посівні площі під цукровими буряками становлять 280 тис. га, що на 13% менше ніж минулого року. В сезоні працюватиме близько 40 цукрових заводів.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...