Новини / Політика     12 листопада 2019 11:47

За і проти ринку землі: під Радою відбуваються два мітинги ФОТО

Близько 2 тисяч аграріїв з різних областей України беруть участь в акції протесту проти відкриття ринку землі, що відбувається сьогодні, 12 листопада, під стінами Верховної Ради. Водночас під Парламентом ще кількасот людей зібралися на підтримку скасування земельного мораторію.

Про це повідомляє Укрінформ.

Організаторами акції «Ні розпродажу української землі!» виступили Всеукраїнська аграрна рада, представники політичних партій Національний корпус, Всеукраїнське об’єднання Свобода і Правий сектор. Уздовж паркану біля ВР стоять трактори з гаслами «Ми проти №2178-10, ні – продажу землі олігархам», «Президент, не допустіть продажу землі олігархам!», «Не продавайте Батьківщину!», «2178-10 знищить агросектор України».

За словами голови ВАР Андрія Дикуна, акція проходить на підтримку позиції президента, але на інших, «цивілізованих», умовах.

Читайте: 18 млрд грн збитків: НАБУ розслідує корупцію на 30 держпідприємствах – Милованов

Акцію, спрямовану на підтримку скасування мораторію на продаж землі, організувала Асоціація вільних землевласників України. Учасники цього мітингу тримають гасла «Досить відкладати земельну реформу!», «Ні чорному ринку землі!», «Українці мають мати право розпоряджатися своєю землю».

Відзначено, що дві сцени стоять неподалік одна від одної. Мітинги розділяє потужний кордон поліції.

Landlord раніше повідомляв про те, що 12−15 листопада Верховна Рада планує розглянути в першому читанні законопроєкт № 2178 про обіг сільгоспземель, розроблений урядом, а також та 10 альтернативних.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також