Новини    23 серпня 2018 12:20

ЄБРР надає «Астарті Груп» кредит у $20 млн на поповнення оборотного капіталу


Кредит в сумі $20 млн на поповнення обігового капіталу для «Астарта Груп» наддасть Європейський банк реконструкції і розвитку. Про це йдеться у прес-релізі ЄБРР.

Зазначається, що метою проекту – є підтримка сучасних методів ведення сільськогосподарської діяльності та створення можливостей з кар’єрного розвитку для кваліфікованих працівників.

«ЄБРР надає кредит на поповнення обігового капіталу в сумі $20 млн. ТОВ «Зерно-Агротрейд» і ТОВ «Цукорагропром», що належать «Астарта Груп», яка обробляє 250 тис. га с/г земель, має 8 цукрових заводів, завод з переробки сої та молочні ферми», – йдеться у повідомленні.

В банку кажуть, що компанія «Астарта», яка є клієнтом ЄБРР вже понад десять років, а акції знаходяться в лістингу Варшавської фондової біржі.

Очікується, що компанія впроваджуватиме сучасні IT-рішення, що є необхідними для точного землеробства. Ці технології дозволять збільшити врожайність сільськогосподарських культур і зменшити використання мінеральних добрив на 15%. Протягом наступних трьох років «Астарта» також планує збільшити площу земель, на яких вона використовуватиме технології точного землеробства.

«У контексті даного проекту «Астарта» також запропонує високоякісну комплексну програму навчання для випускників шкіл і студентів, які бажають працювати в с/г секторі України. Відсутність необхідних навичок та належної професійної освіти наразі обмежують кар’єрні можливості в цьому секторі. Ці фактори також стримують подальший розвиток місцевих сільськогосподарських компаній», – додали в ЄБРР.

Витрати на передінвестиційний юридичний аналіз проекту покриваються з ресурсів, наданих Фондом співробітництва Японії та ЄБРР.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...