Новини    04 жовтня 2018 10:39

Японія увірвалась в трійку лідерів країн-імпортерів українського ячменю


За підсумками липня-вересня 2018/19 МР з України було експортовано майже 2 млн. тонн ячменю, що на 37% менше показника за аналогічний період попереднього сезону (3,2 млн. тонн). Про це повідомляють АПК-Інформ.

«При цьому, за звітний період, крім традиційного імпортера української зернової – Саудівської Аравії, що купила 62% всіх партій за період, в трійку лідерів серед імпортерів увійшли Китай (16%) і Японія (6%). Крім того, Японія, за підсумками вересня зайняла другу позицію серед імпортерів, закупивши 11% всіх партій за місяць», – кажуть аналітики.

В цілому, за підсумками липня-вересня до Японії з України було поставлено практично 130 тис. тонн ячменю, що становить 12% від прогнозованого обсягу імпорту ячменю до цієї країни за підсумками 2018/19 МР, який оцінюється експертами USDA в 1,1 млн. тонн. Очевидно, ситуація, що склалася обумовлена ​​труднощами з постачанням ячменю в Японію з боку традиційного постачальника – Австралії, де в поточному сезоні прогнозується скорочення виробництва зернової на 12% і експорту на 11%.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...