Новини    29 вересня 2018 10:02

Яких фахівців не вистачає агросектору України


Журнал LandLord спільно з експертно-аналітичним центром порталу hh.ua, кадровими і консалтинговими агентствами з’ясував, яких саме спеціалістів сьогодні бракує власникам і керівникам сільськогосподарських підприємств.

Адже аграрний сектор є унікальним для ринку праці країни. Якщо в середньому впродовж І півріччя 2018 року в Україні на кожну вакансію знаходилось по 3-4 претенденти і можна говорити про високий рівень конкуренції, то у сільському господарстві кількість пошукачів значно менша за пропозицію вакансій.

Попри те, що українським роботодавцям цієї сфери доводиться докладати все більше та більше зусиль, щоб утримувати співробітників та залучати нових, сьогодні в агросекторі не вистачає управлінців, головних агрономів, ветеринарних лікарів, механіків, агрохіміків, аналітиків з впровадження CRM, технологів… У повний перелік увійшли фахівці майже з усіх спеціальностей, які задіяні і сільгоспвиробництві.

Тому, спираючись на наявну аналітичну базу, LandLord, спільно з представниками безпосередньо аграраних компаній, склав перелік з 15 найзатребуваніших професіоналів на селі. Саме на них і припадає понад 80% усіх запитів роботодавців.

Детальніше читайте у наступному номері журналу LandLord.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...