Новини / Рослинництво     17 квітня 2018 12:17

Як інноваційні препарати допомагають пробуджувати енергію рослин


Команда Stoller не просто розповсюджує власну продукцію, вона вивчає фізіологію рослин та їх гормональний баланс, досліджує його зв’язок зі стадіями росту, розвитком та продуктивністю. Її мета – зробити генетичну експресію максимальною. Низка дослідів, спостережень, експериментів – і тільки потім пропозиція скористатися продукцією. Stoller – агрокомпанія, що орієнтується на потреби клієнтів і через знання та інновації намагається втілити в життя їхні цінності. Вже 48 років вона працює на ринку сільськогосподарських послуг.

Робота ПСП «Переселенське – К» набрала обертів у 2013 році. Поля господарства розкидані на території чотирьох сільських рад у Київській області та мають площу понад 4000 га. Основне заняття – рослинництво, вирощування кукурудзи, сої, пшениці, ріпака та соняшника. «Зберегти урожай цих рослин дуже складно, а ще складніше його збагатити. Саме тому ми орієнтуємося на інновації у сфері сільського господарства. І тут ніяк не могли оминути продукцію від Stoller», – розповідає агроном Юрій Плотніков.

Як ви познайомилися з маркою Stoller?

Мій головний обов’язок у господарстві – контроль якості вирощування сільськогосподарської продукції. Тому я регулярно вивчаю всі джерела інформації, які сповіщають про інновації у цій сфері. Із маркою Stoller я ознайомився в Інтернеті. Наведені дані одразу зацікавили мене, і я вирішив ризикнути та випробувати ці інноваційні препарати.

Як розвивалася ваша співпраця з компанією?

Щільно працювати із Stoller ми почали минулого року і нині дуже задоволені результатом. Директор нашого підприємства Віктор Верголяс спонукає нас весь час рухатися до інновацій, враховуючи різноманітні наукові позиції, та підштовхує робити те саме інших, хто також займається розвитком сільського господарства. Звісно, препарати від Stoller коштують недешево, але, безперечно, вартість на 100% відповідає якості.

Які саме продукти від Stoller застосовує ПСП «Переселенське К»?

Для активації росту на ранніх етапах розвитку рослин – Fast Start. Також ми застосовуємо антистресовий препарат Bioforge для посилення росту рослин та комплекс хелатованих мікроелементів X‑Tra Power для стимуляції біологічних функцій рослини.

І це далеко не весь перелік.

Чому виникає потреба у використанні цих препаратів?

За погодних умов, які складаються останні роки, рослини відчувають стрес постійно. Тому без препаратів, що підтримують їх життєдіяльність, не обійтися. Завдяки використанню таких засобів рослини стають більш стресостійкими і відмінно переносять екстремальні температури. Минулого року препарати від Stoller допомогли нам суттєво знизити рівень стресу, запобігти втратам врожайності та підвищити якість зерна.

Ваша співпраця з компанією Stoller обмежується лише купівлею препаратів?

Зазвичай ми обираємо продукцію за рівнем репутації компанії, яка цю продукцію виробляє та реалізує. За цим же показником обрали і Stoller. Менеджери компанії – не просто люди, які приїжджають продати, це консультанти, добре обізнані у своїй справі. Вони дають ефективні поради, завдяки яким вдається мінімізувати вплив навколишнього середовища  на рослину та активувати її потенціал. Ми впевнені, що застосовуючи ці рекомендації, зможемо збирати високі врожаї.

У чому полягають рекомендації?

Представники компанії надають чимало літератури, знайомлять із результатами досліджень, надають можливість отримати індивідуальні рекомендації у фізіологів та агрономів із США, Канади та інших країн. Перед використанням продукції ми мали змогу оглянути стан рослин на полях інших сільгоспвиробників, які застосовували препарати Stoller.

В яких ще напрямах ви орієнтуєтеся на інноваційні продукти?

Весь час ми намагаємося рухатися вперед, застосовувати новітню  техніку, більш продуктивну сировину, сучасні засоби захисту рослин,  мінеральні добрива, мікроелементи, амінокислоти. Цьогоріч хочемо  запровадити диференційоване  внесення мінеральних добрив та провести експерименти з листового живлення.

Як би ви кількома словами охарактеризували продукцію компанії Stoller?

Якість, надійність, ефективність. Без препаратів від Stoller нам не обійтися, адже вони орієнтовані на інноваційний розвиток рослинництва.

Текст: Святослав Мороз

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також