Новини    30 березня 2022 11:49

World Central Kitchen допоможе українським сільгоспвиробникам


Неурядова організація World Central Kitchen,  волонтерська ініціатива якої #ChefsForUkraine активно працює в Україні, готова допомоги українським сільгоспвиробникам. Про це повідомила перша віцепрем’єр-міністерка України – міністерка економіки Юлія Свириденко.

“Державі та громадському сектору важливо об’єднати зусилля для допомоги українським аграріям. Адже перед ними стоять небачені досі виклики – провести посівну в умовах воєнного стану”, –  зазначила Свириденко.

За її словами, World Central Kitchen готова підключити свої ресурси та потужності. Зокрема, акумулювати фінансову допомогу для українських сільгоспвиробників, допомагати в поповненні насіннєвого фонду, закуповувати добрива та агрохімікати.

Свириденко наголосила, що держава, в свою чергу, активує інші важливі важелі підтримки аграрного бізнесу – через механізм безвідсоткового кредитування для придбання техніки, насіння, добрив, паливно-мастильних матеріалів, поповнення обігових коштів тощо.

World Central Kitchen – це некомерційна неурядова організація, яка займається харчуванням під час стихійного лиха. Заснована 2010 року знаменитим шеф-кухарем Хосе Андресом, організація готувала їжу на Гаїті після руйнівного землетрусу.

Наталія Марченко

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...