Новини    08 квітня 2022 01:55

Викрадена кадирівцями сільгосптехніка з Мелітополя не працюватиме в Чечні

Наразі зроблено певні дії саме для того, аби при подальшій експлуатації техніки виникали проблеми.

Директор філії “Агротек-Інвест” Олег Лисенко заявив, що фахівці компанії приготували кадирівцям дуже неприємний сюрприз: вкрадена ними техніка не працюватиме у Чечні, куди її вивезли російські військові-мародери. Про це він повідомив каналу ICTV.

За його словами, наразі зроблено певні дії саме для того, аби при подальшій експлуатації техніки виникали проблеми. Техніка знаходиться у розшуку за системою John Deere. Звісно, техніку мародери можливо і зможуть запустити, водночас повний функціонал вона не зробить.

Зазначається, що не тільки “Агротек-Інвест”, а й інші керівники приватних та комунальних підприємств в яких російські окупанти викрали та вивези техніку в РФ позбавили їх можливості користуватися спецтехнікою.

Наприклад, на одному з комунальних підприємств виведено з ладу програмне забезпечення на іноземній спецтехніці, яку раніше закупили в Європі.

Нагадаємо, російські військові вкрали сільськогосподарську техніку John Deere та Väderstad у дилера “Агротек-Інвест” в Мелітополі на загальну суму €1 млн.

Раніше Landlord повідомляв, що експорт агропродукції хочуть перевести на залізницю.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...