Новини    16 серпня 2022 20:31

Виїзд моряків за кордон: Зеленський розглянув петицію

Раніше дозвіл на виїзд отримали кілька моряків, котрі йшли в рейс у складі екіпажів суден з українським зерном

Президент України Володимир Зеленський розглянув петицію щодо дозволу на виїзд за кордон для чоловіків призовного віку. Йшлося про чоловіків 18-60 років без військового досвіду.

Зеленський пояснив, що наразі виконати умови петиції неможливо, оскільки діє воєнний стан. Водночас він звернувся з питанням до Кабінету міністрів.

Стосовно моряків, очільник держави зауважив, що стосовно громадян України не може бути привілеїв за, зокрема, професійною приналежністю.

Раніше дозвіл на виїзд отримали кілька моряків, котрі йшли в рейс у складі екіпажів суден з українським зерном. Варто зауважити, що у межах зернового коридору з України мають вийти ще півсотні іноземних суден, що стоять в українських портах з лютого.

Нагадаємо, Міністерство аграрної політики та продовольства України зазначає про уточнення Порядку бронювання військовозобов’язаних за органами державної влади, іншими державними органами, а також підприємствами, установами, організаціями, які задовольняють потреби Збройних Сил України, інших військових формувань, населення в умовах правового режиму воєнного стану.

Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням затвердив план заходів із забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану.

Основними завданнями аграрної науки в умовах воєнного часу є створення умов до забезпечення першочергово стабільного та високого рівня виробництва продовольчої продукції в Україні.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...