Новини / Рослинництво     29 жовтня 2019 08:47

Вибух і пожежа: у Дніпрі зруйновано новий олійноекстракційний завод ФОТО

На олійноекстракційному заводі «Потоки» в Дніпрі виникла пожежа, яку спричинив потужний вибух. Загорілися склади із сировиною на площі понад 200 кв. м.

Про це повідомляє ТСН.

Вибух, що стався  28 жовтня приблизно о 21:50, був такої сили, що рознесло дах і стіни залізобетонної будівлі заводу. Відразу після вибуху на території заводу почалася пожежа. Потім загорілися склади із сировиною на площі понад 200 кв. м.

Читайте: Кернел, МХП, Нібулон у ТОП-15 найбільших холдингів України

На територію заводу пропустили тільки пожежних, без керівництва ДСНС. Загиблих і постраждалих, за попередніми даними немає. Що саме вибухнуло і які наслідки пожежі для довкілля, зараз встановлюють експерти та правоохоронці.

Відзначено, що завод «Потоки» відкрили в лютому 2019 року. На ньому мала запрацювати електростанція на біопаливі, яка мала використовувати як сировину лушпиння соняшнику – переробляти близько 350 т лушпиння на добу.

Landlord раніше повідомляв про те, що в селі Степанівка Роздільнянського району Одеської області 21 жовтня згоріло підприємство лідера української часникової галузі – ТОВ Агро-Патріот.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також