Новини    09 серпня 2018 17:14

Вперше в Україні: «Агроспейс» запрошує на Valtra Smart Tour!


Врожай ранніх зернових зібрано – час замислитися про поповнення парку техніки до нового сезону! 20 серпня компанія «Агроспейс» запрошує усіх, хто любить та цінить ефективну техніку, відвідати Valtra Smart Tour у Дніпрі. Учасників заходу чекає не тільки презентація найкращого тракторного бренда року в інноваційному форматі, а й величезний сюрприз!

Valtra Smart Tour – це грандіозний європейський тур фінського бренда, який проводиться щороку, але в Україні це відбуватиметься вперше!

Гості демотуру отримають можливість особисто познайомитися із технікою, що має цілий букет міжнародних нагород, в тому числі «Трактор року-2018» та «Машина року-2018». У рамках Valtra Smart Tour буде презентовано дві топових моделі тракторів Т-серіії – T-234 Versu та T-194 Active і, звичайно, інноваційний підлокітник Valtra Smart Touch. У заході візьмуть участь представники заводу-виробника Valtra та корпорації AGCO, тому інформація про техніку буде найдостовірніша та найповніша!

У величезному фірмовому трейлері (незмінний учасник Valtra Smart Tour) демонструватимуть можливості унікальної дизайн-студії Valtra (пам’ятаєте, що це єдиний тракторний бренд, який не продається техніку у базовій комплектації, а конструюється індивідуально під клієнта?).

Трактори Valtra презентуватимуться як на виставці, так і у полі. Усі бажаючі зможуть взяти участь у тест-драйві цієї техніки. А ще на Вас чекає тест-драйв автомобілів Mercedes представницького класу.

Неофіційна частина Valtra Smart Tour включатиме банкет, розважальну програму то розіграш цінних призів.

Кількість місць обмежена, тому реєструйтеся для участі у Valtra Smart Tour просто зараз!

Online реєстрація.

Телефонуйте: 067 523 71 89 Володимир

http://agrospace.com.ua

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...