Новини    14 серпня 2017 10:15

Військовим дозволили збивати аграрні безпілотники


У Пентагоні дозволили збивати приватні дрони, які літають над військовими базами на території США. У тому числі й аграрні, повідомляє Reuters.

«Збільшення кількості комерційних і приватних безпілотних літальних апаратів в США викликає занепокоєння щодо безпеки наших баз, а також безпеки авіації та персоналу», – каже представник Пентагону Джефф Девіс.

За його словами, повний перелік дій, дозволених військовим щодо дронів, засекречений, але в нього входить знищення і конфіскація приватних апаратів. Наприклад, зброєю з назвою DroneDefender від виробника Battelle. Вона може збивати безпілотні літальні апарати радіохвилями. Варто стрілкові лишень натиснути гачок, як рушниця випустить електромагнітний потік, налаштований на найчастіше використовувані частоти. Дрон одразу перестане слухатися команд оператора.

«Це допоможе нам у багатьох місцях – від галявини Білого дому до баз і посольств за кордоном, від в’язниць і шкіл до історичних місць», – розповів технічний директор проекту Алекс Морроу.

Зброя важить близько 4,5 кг. Воно може збивати дрони з відстані до 400 м.

За підрахунками Федеральної адміністрації авіації, флот комерційних безпілотників у США виросте з нинішніх 50 000 до 442 000 одиниць у 2021 році.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...