Новини    26 жовтня 2018 12:01

Виявлено понад 500 фактів порушень вимог реалізації вершкового масла


513 фактів порушень вимог законодавства про обіг та реалізацію вершкового масла виявили працівники Держпродспоживслужби впродовж 9 місяців цього року.

«В ході моніторингових досліджень на предмет дотримання законодавства під час обігу та реалізації солодковершкового масла в закладах торгівлі, громадського харчування та інших об’єктах встановлено 513 випадків порушень», – повідомили у Держпродспоживслужбі.

Із них 185 випадках обіг масла на об’єктах роздрібної торгівлі було припинено. У 463 випадках було прийнято рішення або складено припис щодо відкликання або знищення харчових продуктів. За порушення вимог «Ветеринарно-санітарних правил для ринків» до адміністративної відповідальності притягнуто 101 особа.

Впродовж останніх 2-х місяців із метою реагування на інформацію, надану громадськими організаціями щодо про фактів фальсифікації традиційних молочних продуктів, здійснено 37 перевірок, в рамках яких встановлено 24 випадки порушень. За результатами встановлених невідповідностей державними інспекторами ветеринарної медицини у 20 випадках склали приписи про відкликання, вилучення з обігу харчових продуктів. На чотири підприємства винесено постанови про порушення законодавства про харчові продукти та стягнуто штраф на загальну суму 167,6 тис. грн.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...