Новини    26 жовтня 2017 11:41

Вітчизняний урожай перевозитимуть балтійські локомотиви


Латвійська залізниця готова передати в оренду Україні частину незадіяних локомотивів. Про це заявив директор з виробництва підрозділу «Сервіс рухомого складу LDZ» Тейванс Гунарс в Києві, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Локомотиви рухомого складу LDZ не задіяні у перевезенні на місцевій залізниці через те, що латвійським перевізникам більш цікаві локомотиви потужністю 6 000 к.с.

«Оскільки ми є власниками цього парку, думаю, могли б здати в оренду Україні, поки ви не вирішите свої проблеми з тягою», – каже Гунарс.

Раніше повідомлялося, що за дев’ять місяців року «Укрзалізниця» на 28% збільшила перевезення зернових вантажів. У січні-вересні було перевезено 27,4 млн тонн зерна. 5200 зерновозів належить приватним компаніям, це третина усіх вагонів. У робочому парку «Укрзалізниці» знаходиться 10 800 вагонів. У наступному році держкомпанія планує оновити 700 зерновозів.

Загальний рівень витрат на зернову логістику в Україні становить в середньому $40 за тонну. Вартість доставки зернових від сільгоспвиробника в порт в Україні вища, ніж у США і більшості країн Європи.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...