Новини    15 жовтня 2017 19:26

Вітчизняний експорт олій зріс удвічі


Українські аграрії з початку 2017-2018 МГ експортували 1,6 млн тонн олійних культур, що майже в 1,9 раза більше, ніж за такий же період минулого року. Основними експортними товарними групами є соняшникова, сафлорова та бавовняна олія (26,25% від загального обсягу сільськогосподарської експорту). Про це повідомила прес-служба Державної служби України з питань безпеки продуктів харчування та захисту споживачів.

Уже було експортовано понад 1,6 млн тонн олійних культур, у тому числі рапсу більше 1,46 млн тонн, сої – більше 0,15 млн тонн, передає Уніан. У прес-службі відзначили, що за аналогічний період минулого маркетингового року було експортовано 0,9 млн, у тому числі рапсу – майже 0,64 млн тонн, сої – більше 0,27 млн тонн.

Другий рік поспіль найбільшим експортером рослинної олії і зернових залишається агрохолдинг «Кернел» Андрія Веревського. За минулий рік компанія наростила обсяги експорту до $ 1952,2 млн і посіла перше місце в рейтингу найбільших експортерів за версією Landlord.

Україна за вісім місяців поточного року експортувала сільськогосподарську продукцію на 11,5 млрд доларів, що на 24,5% перевищує показник за аналогічний період минулого року.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...