Новини    08 серпня 2018 13:12

Вітчизняний агробот уклав першу угоду між компаніями


6 серпня 2018 року було укладено першу угоду в торговій системі AgroBrokBot між компаніями Risoil Europe LTD та  Spike Trade AG на індекс  Platts FOB Black Sea corn, 5000 MT, січень 2019. Про це йдеться в перс-релізі компанії Ukraine Commodity Clearing (UCC).

За словами однієї зі сторін угоди, президента Spike Trade AG Олександра Cоловея, компанія починає повноцінне використання агробота у щоденній торгівлі

«Ми детально вивчили характеристики та функціонал системи Агроброкбот, приділивши особливу увагу нормативній базі для оформлення торгових операцій та часу на кожну транзакцію, щоб впевнитися у відсутності додаткових ризиків та втрат як фінансових, так і часових для нашої компанії. Наразі ми не маємо сумнівів у функціоналі продукту, тому розпочинаємо його повноцінне використання в щоденній торгівлі та розміщення заявок в платформі АгроБрокБот», – заявив Олександр Соловей.

Трейдер компанії Risoil Europe LTD. Тимур Шишлов зазначає, що торгова платформа не має підводних каменів.

«Наша компанія орієнтована на ефективність та на використання новітніх технологій, саме тому ми вирішили спробувати користуватися платформою АгроБрокБот. На наш погляд, AgroBrokBot – це зручна та сучасна платформа. Наша угода зі Spike Trade AG була укладена дуже швидко, без будь-яких незручностей чи підводних каменів збоку системи».

Торгова система AgroBrokBot розроблена компанією Ukraine Commodity Clearing для своп-контрактів на аграрну продукцію. Система  функціонує у формі чат-боту в програмі  Viber та забезпечує автоматизацію торгових чатів, з’єднання заявок, підтвердження торгових операцій, генерування контракту, моніторинг глибини ринку, генерування MTM-звітів та багато інших опцій.

За словами генерального директора компанії UCC Андрія Бобишева, ця платформа дозволяє суттєво зекономити час на укладання угод між бізнесменами.

«Поспілкувавшись з основними гравцями на ринку трейдингу сільськогосподарської продукції, ми виокремили основні незручності та ризики, з якими стикаються трейдери у своїй щоденній діяльності, серед яких значні витрати часу на оформлення угод, високі транзакційні витрати, кредитні ризики сторін тощо. З огляду на це, ми розробили зручну у використанні, надійну та ефективну систему  торгівлі своп-контрактами, одночасно збираючи заявки ринку в єдиному вікні та сприяючи збільшенню ліквідності ринку», – наголошує Бобишев.

Торгова платформа АгроБрокБот була вперше презентована у вузькому колі гравців ринку трейдингу сільськогосподарської продукції 31 липня 2018 року.

«Нашою концепцією було створення надійного, прозорого механізму функціонування digital-помічника для трейдерів з метою мінімізації ризиків та зменшення транзакційних витрат, одночасно забезпечуючи просту та швидку процедуру комплаєнс для учасників та принцип «3 кліки до угоди». Ми дуже раді, що змогли завоювати довіру таких авторитетних компаній, як Risoil Europe LTD та Spike Trade AG, що стали першими користувачами платформи АгроБрокБот. Ми гарантуємо, що АгроБрокБот забезпечує найвищий рівень сервісу, на який орієнтуються провідні міжнародні трейдингові компанії», – наголосив Андрій Бобишев, Генеральний директор UCC.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...