Новини    26 червня 2018 18:14

Високий врожай ріпаку в цьому сезоні збільшить обсяги його переробки


Сприятливі погодні умови в зимовий період скоротили втрати озимої культури в поточному році до 6%, що стало мінімальним показником, починаючи з 2000 року. Кажуть аналітики компанії УкрАгроКонсалт.

«На минулому тижні в Україні стартувала збирання озимого ріпаку. Стрімке наростання плюсових температур у весняний період активізувало вегетаційні процеси рослин, що призвело до раннього дозрівання ріпаку. В результаті аграрії вийшли в поля майже на декаду раніше, ніж у минулому році – до 22 червня прибрали 36,5 тис. га або 4% від прогнозної площі 982,6 тис. га», – йдеться у повідомленні компанії

Аналітики УкрАгроКонсалт очікують зниження врожайності в порівнянні з минулим роком, проте вона буде вище за середній показник останніх п’ять сезонів, що в сукупності з ростом збиральних площ дозволить отримати непоганий урожай.

«З огляду на очікуване зростання врожаю в новому 2018/19 сезоні, в цілому баланс попиту і пропозиції не виглядає напруженим і в перспективі дасть можливість не тільки експортувати рекордний обсяг ріпаку, а й збільшити переробку сировини всередині країни», – наголосили фахівці.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...