Новини    28 вересня 2017 16:31

Вирощування коноплі стає рентабельним на площі від 0,4 га


Міністерство сільського господарства та розвитку сільських районів Ізраїлю визначило вирощування каннабісу окремим сільськогосподарським сектором, що дає право отримувати державні субсидії, гранти та квоти на воду, повідомляє Globes.

Такий вид бізнесу — не із дешевих. Закласти ферму на 0,1 га обійдеться $424 000, а сам каннабіс коштує $2,8 за грам.

За розрахунками ізраїльських урядовців, вирощування коноплі стає рентабельним, якщо під неї відводиться не менш як 1 акр (0,4 га) землі.

Каннабіс, вирощування якого визнається сектором АПК, застосовується виключно в медичних цілях. Нині в Ізраїлі починають свою роботу спеціальні курси підготовки лікарів. Перші 100 спеціалістів уже пройшли навчання й отримали право виписувати пацієнтам медичну марихуану. Візит до такого лікаря обійдеться у $72.

Приблизно у 25 000 жителів Ізраїлю є ліцензія на використання коноплі в медичних цілях.

У березні 2017 року уряд країни схвалив пропозицію про декриміналізацію канабісу. За куріння тепер заарештовують тільки злісних порушників. В окремих випадках передбачається штраф — від $270.

Також Міністерство сільського господарства Ізраїлю виділило $2,26 млн на 13 біохімічних досліджень, серед яких – проект розробки медичних продуктів з каннабісу нового покоління.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...