Новини    01 лютого 2018 10:48

Виробники грибів очікують зростання попиту на печерицю


Власники грибних підприємств передбачають сезонне збільшення попиту на свою продукцію. Цього року гаряча пора очікується 19 лютого – це початок поста та 8 березня – Міжнародний жіночий день. Про це повідомляє інформаційне агентство Umdis.org. Наразі триває сезон активних завантажень камер на українських підприємствах.

Згідно повідомленню, чотири найбільших підприємства компостного виробництва працюють з повним завантаженням своїх графіків.

«На ГК «Верес» кінець січня-початок лютого графік переповнений на стільки, що дрібним клієнтам, які не подали заявки вчасно, підприємство вимушено відмовляти. Разом з тим, на великому господарстві в Київській області повідомили, що компост їм відвантажили за графіком без будь-яких затримок», – кажуть там.

За словами директора підприємства «Світ Соломи», сьогодні нові закази приймають тільки на другу половину березня.

«Дзвінків до нас дуже багато – а завантажені повністю. Максимум що можу – на другу половину березня поставити. І то не на всі дати », – каже Роман Столпер.

Аналогічна ситуація на «ГРІКАР-А.П.С.» – обсяг заявок перевищує можливості виробництва по відвантаженнях.

«Повністю завантажені. Просять – і нікуди поставити. Березень однозначно зайнятий повністю», – розповідає директор виробництва.

Вільні числа є з квітня, проте Лілія Даштоян каже, що графіки постійних клієнтів на цей місяць ще не складали і, цілком ймовірно, на квітень поставити когось додатково також не вдасться.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...