Новини / Техніка     27 лютого 2018 10:00

Виробник техніки: на українському ринку сільгосптехніки є позитивні тенденції

Крістіан Педерсен директор з продажів, співвласник Lachenmeier Monsun A/S, під час Восьмої міжнародної виставки інноваційних рішень в зерновому господарстві «Зернові технології 2018», розповів журналістам LANDLORD, про ситуацію на ринку сільгосптехніки. 

Яку продукцію ваша компанія представляє на виставці?

Компанія Lachenmeier Monsun спеціалізується на виробництві транспортного обладнання для будь-яких сипучих продуктів, зерносушарок, систем аспірації, а також систем завантаження автомобілів та залізничних вагонів промислового рівня. Наше обладнання розраховане для роботи 24 години на добу, 365 днів на рік.

Виводячи новинки, які представленні сьогодні на виставці на український ринок, ви хочете збільшити обсяги продажів, або намагаєтеся утримати колишні?

Серед новинок у нас комбіновані зерносушарки, які можуть одночасно працювати на різному виді палива (газ, дизель, або пара) зі системами рециркуляції гарячого повітря, що дозволяє суттєво знизити підприємству енергозатрати. Також у нашому модельному ряді є ланцюгові конвеєрами з вигинами до 90 градусів високої продуктивності. З нашими новинками ми, безумовно, плануємо збільшити нашу частку на ринку.

Чи бачите ви передумови для зростання ринку в вашому сегменті в новому сезоні?

Український ринок є дуже волатильним. Складна економічна і політична ситуації не сприяють плануванню з високим рівнем впевненості. Проте, як показує минулий рік та початок цього року, пожвавлення ринку все ж присутнє. Великі компанії планують свої подальше розширення, а також з’являються нові.

Крістіан Педерсен директор з продажів, співвласник Lachenmeier Monsun A/S (на фото ліворуч)

На яку категорію господарств, перш за все, робите ставку і чому?

Основаною нашою цільовою аудиторією є саме великі елеватори, олійноекстракційні заводи та комбікормові заводи. Це зумовлене високою продуктивністю та надійністю нашого обладнання, адже саме на ці параметри особливу увагу звертає менеджмент заводів, що працюють 24 години на добу, 365 днів на рік.

Чого ви очікуєте від аграрного сезону цього року? Яких «сюрпризів» очікуєте і чи готові Ви до них?

Новий аграрний сезон обіцяє бути не гіршим, ніж попередній. У зв’язку із чіткими планами вітчизняних компаній стосовно розширення та реконструкцій, ми віримо, що наш оборот у 2018 році також зросте.

Які ринкові виклики вже стоять перед Вами, і як Ви збираєтеся на них відповідати?

Серед ключових викликів, що стоять перед нашими клієнтами та, відповідно, перед нами – це проблема фінансування. Саме через відсутність інвестицій деякі проекти є замороженими. Для вирішення цієї проблеми ми працюємо із європейськими інвестиційними фондами та банками для допомоги нашим партнерам в Україні задля отримання відносно дешевих кредитів на вигідних умовах.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також