Новини    03 квітня 2018 13:11

Viоil в 2017 році наростив випуск соняшникової шроту на 10%


У 2017 році Вінницький і Чернівецький олійно-жирові комбінати (входять до промислової групи ViOil) випустили 290 412 тонн соняшникового шроту. Це на 10% більше, ніж роком раніше, повідомляє прес-служба компанії.

«Обсяги виробництва компанія змогла збільшити за рахунок виходу обох заводів на планову потужність», – йдеться в повідомленні.

Також в минулому році ViOil наростила частку відвантажень 40-футовими контейнерами, які завантажуються безпосередньо на підприємстві. Це дозволяє швидше доставити товар покупцям і скоротити витрати на логістику.

«Основний попит на соняшниковий шрот традиційно був з боку компаній з Польщі та Білорусі. У той же час ми значно збільшили частку продажів цього продукту в азіатські країни, куди ми відвантажуємо шрот контейнерами», – повідомив начальник відділу збуту готової продукції ViOil Богдан Коровій.

Крім шроту соняшнику компанія також експортувала ріпаковий і соєвий шрот.

Як повідомляв LANDLORD, ViОil в 2017 році виробила 15 тис. тон нерафінованої ріпакової олії і весь обсяг поставила на зовнішні ринки.

Промислова група ViOil, створена Віктором Пономарчуком в 2006 році на базі аграрних активів промислової групи «КМТ», входить до трійки найбільших виробників рослинних олій в Україні.

В даний час ViOil належить 13 зерносховищ загальною потужністю 360 тис. тон. Два її олійно-жирових комбінату (Вінницький і Чернівецький) можуть переробляти 1,1 млн тон насіння олійних в рік. Продукцію група експортує в більш ніж 60 країн.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...