Новини    27 березня 2018 16:21

ViOil експортувала в 2017 році 15 тис. тон ріпакової олії


Промислова група ViОil в 2017 році виробила 15 тис. тон нерафінованої ріпакової олії і весь обсяг поставила на зовнішні ринки. Про це йдеться в повідомленні на сайті компанії.

Всього в 2016/2017 маркетинговому році (вересень-серпень) Вінницький олійно-жировий комбінат (ОЖК) переробив близько 37,224 тис. тон насіння ріпаку.

«Основними покупцями рапсового масла для ViОil традиційно залишаються країни Євросоюзу. В ЄС в промисловому сегменті рослинних олій на рапсове припадає понад 60%. В Європі рапсове масло використовують як в харчовій промисловості, так і для виробництва біопалива», – цитується в повідомленні директор Вінницького ОЖК Дмитро Чаленко.

Промислова група ViOil, створена Віктором Пономарчуком в 2006 році на базі аграрних активів промислової групи «КМТ», входить до трійки найбільших виробників рослинних олій в Україні.

В даний час ViOil належить 13 зерносховищ загальною потужністю 360 тис. тон. Два її олійно-жирових комбінату (Вінницький і Чернівецький) можуть переробляти 1,1 млн тон насіння олійних в рік. Продукцію група експортує в більш ніж 60 країн.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...