Новини / Кейси     03 грудня 2018 14:30

Вінницькі гіганти: фермер вирощує елітні гарбузи вагою до 28 кг

Гарбузи елітних сортів без підживлення і хімічної обробки вирощує на Вінниччині фермер-аматор. Високий урожай своєї екопродукції пояснює цілинною землею.

Про це повідомляє golos.com.ua.

На своїх ділянках Михайло Гвяздовський висаджує гарбузи 5 мускатних сортів французької та італійської селекції. Вартість насіння обійшлася фермеру в 500 доларів. Продає свою продукцію дешевше, ніж інші, – по 5 грн за кілограм, але купують у нього небагато.

Читайте: Страйк фермерів в Індії. Люди несуть фото загиблих через борги аграріїв

Вирощені Гвяздовським плоди мають високі смакові якості, соковиті й ароматні. Ці сорти використовують для виробництва дитячого харчування. Розміри плодів досягають 18 і навіть 28 кг. Високий урожай фермер пояснює цілинною землею – на цьому ґрунті нічого не вирощувалося близько 50 років.

Михайло застерігає інших від помилки, якої припустився на початку: посадив гарбузи в міжряддях молодого саду: на відстані 4 м між саджанцями розмістив по два рядки гарбузів, які обплели молоді дерева і травмували їх.

На фото: 28-кілограмовий гігант італйського сорту Лунга Пієна ді Наполі

Раніше Landlord повідомляв про те, що на Хмельниччині американець організував органічну ферму – вирощує овочі без застосування хімічних добрив і пестицидів та продає їх у ресторани.

Фото: golos.com.ua

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також