Новини    22 серпня 2018 13:24

Виконувати обов’язки торгового представника України буде Максим Нефьодов


Кабінет міністрів назначив виконуючим обов’язків торгового представника України першого заступника міністра економічного розвитку і торгівлі Максима Нефьодова, звільнивши з цієї посади Наталію Микольська. Повідомляє кореспондент LANDLORD.

«Вона написала заяву за власним бажанням та переходить на навчання. Виконання обов’язків торгового представника згідно з наказом виконуватиме Максим Нефьодов», – заявив перший віце-прем’єр, міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів під час урядового засідання в середу.

На своїй сторінці у Facebook Наталія Микольска, пояснила таке рішення тим, що з вересня починає дослідніцьку роботу за стипендіальною програмою для лідерів з України «Ukrainian Emerging Leaders Program» у Центрі демократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університету в США.

«Усі проекти продовжуються, команда працює, а тим часом готуюся до участі у дослідницькій програмі Стенфордського університету та праці над популяризацією і просуванням інтересів України і українського бізнесу у Кремнієвій долині. Дякую усім – колегам, експортерам, моїй командні, друзям та рідним за підтримку, недоспані ночі та відданість своїй справі!», – написала вона.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...