Новини    19 липня 2018 11:07

Відтепер виробники та експортери органічної продукції можуть торгувати у мобільному додатку


Створено онлайн-платформу, де виробники та покупці органічної продукції зі всього світу можуть здійснювати прямі угоди без посередників. Про це йдеться у прес-релізі AGROPORT UKRAINE.

Згідно повідомленню, цей маркетплейс полегшує пошук контактів з європейськими покупцями, а в майбутньому розробники обіцяють скасувати навіть мовні бар’єри.

«Виробники бажають продавати всю свою продукцію дорого, а покупці шукають надійних постачальників з якісним товаром та найменшою ціною. Скористатися додатком Agroportex.bio зможуть тільки кінцеві виробники із підтвердженою сертифікатом продукцією. Система миттєво сповіщатиме їх про запити на продукцію, що зазначена у сертифікаті. Розробники вже працюють над другою версією, що автоматично перекладатиме пропозиції та запити на мову користувача»,- йдеться у повідомленні.

Зі слів генерального менеджера AGROPORT UKRAINE Дмитра Титаренка,  на сьогодні, цей інструмент вже пройшов тестування на реальних покупцях, а 16 липня перша версія додатку з’явилася в маркетах для мобільних пристроїв».

«На другий рік проведення міжнародного форуму з підтримки фермерства AGROPORT UKRAINE  ми виявили потребу в інструменті якісної комунікації між виробником та покупцем, що допоміг би збувати продукції на європейських ринках та будувати прямі відносини між сторонами», – роз’яснює Титаренко.

Зі слів розробників, на сьогодні в додатку Agroportex.Bio – зареєстровано понад 400 операторів, що мають бажання використовувати інструмент, серед яких майже 1000 найменувань товарів. Загалом все це більш ніж 2000 потенційних пропозицій.

«Завантажити додаток можуть всі охочі, але продавати, купувати та мати доступ до ринку цін та пропозицій будуть тільки сертифіковані виробники та покупці, що пройдуть верифікацію. Як відзначають організатори, перші три місяці користування Agroportex.bio – буде безкоштовним», – кажуть розробники.

AppStore PlayMarket

Нагадаємо, як раніше повідомляв LANDLORD, 10 липня Верховна Рада ухвалила Проект Закон про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції №5448-д. Зазначеним законом запроваджується чітка та прозора система реєстрації органів сертифікації, операторів ринку та органічного насіння, визначається механізм державного контролю (нагляду) за діяльністю суб’єктів ринку органічної продукції та встановлює їх відповідальність за порушення законодавства у цій сфері. Разом з цим регламентуються процедури сертифікації органічного виробництва й обігу органічної продукції, та встановлюються вимоги до органів сертифікації та їх функції.

 

Ще немає новин у цій стрічці ...