Новини    13 червня 2018 14:49

VERSATILE виводить на український ринок два нових трактори


Компанія VERSATILE на ХХХ Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2018» представила дві новинки для українського ринку: трактори VERSATILE 340 і 320 к.с. Про це повідомила прес-служба компанії.

«Класичні трактори VERSATILE 320 і 340 к.с. – новинка на ринку України. У минулому сезоні більш потужний трактор з серії, VERSATILE 340 R3 потрудився на славу, і в реаліях фермерських підприємств України показав відмінні результати», – йдеться в повідомленні.

Машина VERSATILE 320 R3 укомплектована надійним і невибагливим двигуном Cummins QSC 8.3 номінальною потужністю 320 к.с., має в базовому наборі: функціональну трансмісію POWERSHIFT, триточковий навіс, панорамне скління і багато іншого.

Також на виставці були представлені сім одиниць універсальної техніки. На стенді компанії можна було ознайомитися з комбайнами: ACROS 550, ACROS 595, RSM 161 і роторним TORUM 750.

Комбайн RSM 161 призначений для скошування або підбору, обмолоту і сепарації зернових і зернобобових культур, насінників трав і овочевих культур. На відміну від інших двобарабанних машин, RSM 161 відмінно проявляє себе і при роботі на сухому хлібі. Підтверджені показники втрат зерна за комбайном, як правило, нижче, а чистота зерна в бункері значно вище нормативно прийнятих величин.

У нинішньому сезоні компанія планує провести серію демонстраційних показів комбайнової техніки, початок демо-туру вже в перших числах липня.

Компанія VERSATILE поставляє в Україну широкий асортимент Агромашина і обладнання, які забезпечують виконання всіх основних операцій протягом сільськогосподарського сезону. VERSATILE в партнерстві з кредитними та лізинговими компаніями пропонує зручні фінансові програми для придбання сільськогосподарської техніки. Одне з найцікавіших пропозицій – придбання техніки без початкового внеску.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...