Новини    14 вересня 2018 15:09

VERSATILE представив новий зернозбиральний комбайн NOVA


Виробник сільськогосподарського обладнання VERSATILE представив зернозбиральний комбайн NOVA.

Комбайн призначений для збору зернових культур на полях з невеликою площею (від 50 до 500 га). Новинка має відмінну маневреність і компактні розміри, що робить комбайн незамінним для ефективної роботи на невеликих, складноконтурних полях.

Компактний зернозбиральний комбайн VERSATILE NOVA продуктивна агромашина третього класу. Має молотарку класу «три плюс», очистку —  четвертого.

VERSATILE NOVA оснащений декою (підбарабанням) з найбільшим охопленням в світі 154 градуси, тоді як зазвичай охоплення не перевищує 130. А велике охоплення дозволяє за один оборот зробити більше вимолоту. Обсяг бункера становить 4,5 кубічних метра, швидкість вивантаження 50 літрів в секунду.

Комбайн оснащений двигуном 180 к. с., запас крутного моменту до 20%. Електроніка двигуна повністю стежить за його роботою і подає рівно стільки палива, скільки потрібно відповідно до поточного навантаження. Завдяки цьому досягається мінімальна витрата палива.

У стандартній комплектації комбайн поставляється з заднім приводом. Коротка база і збільшений дорожній просвіт в пів метра вагома перевага для регіонів з нерівним рельєфом. А при роботі на ґрунтах зі зниженою несучою здатністю передбачена можливість установки коліс збільшеного типорозміру.

На комбайни VERSATILE NOVA встановлюють двомісні кабіни Comfort Cab, як в машини вищого класу, герметизовані, з системою кондиціонування, зі зручними регульованими кріслами і рульовою колонкою. Управляти виробничими процесами допомагає бортова інформаційна система Adviser II з РК-монітором.

Комбайни NOVA мають оптимальне співвідношення ціни та якості. Також компанія VERSATILE пропонує кілька вигідних фінансових програм, одна з яких кредит під 0% до 18 місяців на придбання комбайнів, з початковим внеском від 20% і сезонними виплатами по кредиту.

Ще немає новин у цій стрічці ...