Новини    18 вересня 2018 11:25

Вартість хліба в Україні майже зрівнялась з цінами у країнах ЄС


Порівняння вартості хліба в Україні та країнах-сусідах Євросоюзу говорить про те, що середня вартість цього соціального продукту вже майже зрівнялась. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив директор Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко. Експерти асоціації минулого тижня відстежили інтернет-магазини відомих торгових мереж в Україні та за кордоном на предмет найдешевшого хліба.

«В Україні найдешевший білий хліб ми знайшли за 28грн за кілограм. У той час у Литві найдешевший був 44грн за кілограм. У Польщі хліб стартує від 27грн, тобто дешевше ніж у нас. В Естонії менше ніж за 39грн не знайдете, а в Румунії – від 38грн. Угорський супермаркет пропонував білий хліб від 34грн за кілограм», – підрахували аналітики.

Разом з цим, найдешевший чорний хліб у нашій країні коштував цієї неділі 28грн за кілограм, а в Литві – 13грн. Польська мережа пропонувала хліб від 45грн, естонська – від 28грн, румунська – від 41грн, а угорська – від 58грн.
«І це погано. А добре те, що зростати далі нікуди. Тому 2019 року ми будемо свідками помірного зростання ціни на хліб усіх цінових категорій, яке буде йти в рівень з інфляцією», – підсумував Дорошенко.

Нагадаємо, як раніше повідомляв LANDLORD, останній місяць літа показав підвищення вартості 77% продуктів.

Ще немає новин у цій стрічці ...